Korter - Müüa - Tallinn, Eesti


 Soovitud hind
Rumbi 4 - Põhja-Tallinn - Tallinn, Eesti
Date Available: 29/10/2018
ID: 520061004-108
Tubade arv:
3
Magamistubade arv:
2
Vannitubade arv
2
Üldpind (m²)
104
Ehitusaasta
2018

Korruste arv:
5
Tualettruumide arv:
2
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Vanalinna, sadama ja mere lähedal, Kultuurikatla hoovis asuv maja torkab silma nii oma unikaalse välise arhitektuuri kui ka ainulaadsete siselahenduste poolest. Sisehoovis asuv maja on eemal mürast, ent samas on kõik linnamelu jalutuskäigu kaugusel. Restoranid, teatrid, kinod, ajalooline Vanalinn ning Lennusadam jääb paari sammu kaugusele. Tallinna laht merekohina ja suviste päikeseloojangutega on paarisaja meetri kaugusel. Maja eest kulgeb läbi ka terviserada, mis pakub sportimisvõimalusi vabas õhus.

Korter asub maja viimasel korrusel. Elutoa laed on 5.2 meetri kõrgused, ning katuseterrass avatud hommiku-ja lõunapäikesele. Katuseterrassi suurus on 18,3m2 (lisandub üldpinnale 103,8m2). Algselt 4-toalisena planeeritud korter on ringi ehitatud avaraks ja ruumikaks 3-toaliseks korteriks.
Alumisel korrusel asub avatud köögiga elu-ja söögituba, ca 20m2 suurune magamistuba oma vannitoaga ning eraldi tualettruum. Teisel korrusel asub magamistuba walk-in garderoobi ja avara vannitoaga. Vann on ruumi asetatud nii, et vannis olles saab nautida Vanalinna tornide vaadet.

Maja energiamärgis on B ning korteris on põrandaküte.

Võimalik on juurde osta kuni 3 parkimiskohta (2 tk garaažis ja 1 hoovis).
Maja arhitekt on Olavi Kukk (Nord Projekt) ning arendaja Liven Kinnisvara.

Olete oodatud korteriga tutvuma.

Energiamärgis

Soovitatav
Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Maakler/omanik - Margus Mölder - RE/MAX Plus
Margus Mölder

Margus Mölder

RE/MAX Plus


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Margus Mölder

RE/MAX Plus

Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle