Korter - Müüa - Tallinn, Eesti


Unikaalne korter "Teadlaste Majas"

Rävala 11 - Kesklinn - Tallinn, Eesti
ID: 520061004-105
Tubade arv:
6
Magamistubade arv:
3
Vannitubade arv
2

Tualettruumide arv:
2
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Müüa kõrgelthinnatud piirkonnas atraktiivse arhitektuuriga kivielamus 6-toaline korter.

Korteri aknad avanevad elamu kahele küljele. Avarust annavad juurde kõrged laed (3,2 m).

Suurepärase, läbi maja planeeringuga korter on valgusküllane, vaikne ja heas seisukorras. Korteri remontimisel on säilitatud võimalikult palju originaalset: põhiplaneering, seinakapid, toauksed, lagede kaunistused, suuremates tubades kalasabamustriga laud-parkett. Aknad on suured ja kõrged.

Korteris on 6 tuba: 3 magamistuba, elutuba, söögituba, ning eraldi asetsev köök. Köögi kõrval asub väike tuba, mis praegu on kasutuses abiruumina.

Avarast esikust avanevad uksed magamistuppa/kabinetti, elutuppa, söögituppa, kööki ning WC-sse; läbi söögitoa pääseb tagumistesse magamistubadesse ja vannituppa.

Korteris on parkettpõrandad. Seejuures söögitoas ja elutoas on lihvitud-lakitud originaalne laudparkett. Söögituba ja elutuba ühendavad laiad paneeluksed, mille avamisel moodustub enam kui 50m2 suurune saal.

Köök asub elutoast eraldi ning seal on olemas kahte seina kattev köögimööbel koos kogu vajaliku tehnikaga (külmutuskapp, nõudepesumasin, kombineeritud gaasi ja elektriga pliit ning elektriahi). Köögist pääseb 5.6 ruutmeetri suurusele rõdule.

Korteris on kaks tualettruumi: esikust pääseb dušinurgaga WC-sse ja korteri tagumises osas on suur vannituba-WC koos pesumasinaga.

Magamistubades on sisse ehitatud seinakapid.

Korter on osaliselt möbleeritud.

Ehituslikud andmed:
•     Välisseinad on 1m paksused, mis tagab talvel sooja ja väldib suvel liigset kuumust, samuti hoiab eemal tänavamüra.
•     Vaheseinad on originaalsed, kandekonstruktsioonideks on betoonpostid, enamus vaheseinu on puitsõrestikul.
•     Korteris on keskküte. Köögis, esikus ning vannitoas ka põrandaküte.
•     Tualettruumides seinad ja põrandad keraamiliste plaatidega.
•     Kaks tuba on tapetseeritud, ülejäänud värvitud seintega
•     Kõik aknad on puit-pakett aknad.
•     Korterisisene kaabeldus ja torustik on vahetatud (va tagumises vannitoas vanad heas seisukorras olevad torud).
•     Korteris oleva mööbli võib soovi korral sisse jätta

MAJA
Liftiga trepikoda on väga avar ja mugav. Tänavatasandilt viivad liftini kaldteed. Trepikoda on remonditud, kuid lähiajal on korteriühistul kavas värskendusremont ja liftide renoveerimine.

Maja on Edgar Velbri projekteeritud ja 50-date alguses ehitatud 1-meetri paksuste kiviseintega maja, kus on säilinud selleaegse aja suursuguse hõnguga korterid.

Majas on renoveeritud katused, fassaadid, rõdud, õueala, soojussõlm ning osa torustikest.

PARKIMINE JA TRANSPORT
Parkimine on korraldatud maja aiaga piiratud hoovis, kus igal korteril 2 auto parkimise õigus.

Kommunaalmaksed on suvel ligikaudu 110€ ja talvel ligikaudu 300€, millele lisandub elekter ja vesi vastavalt tarbimisele.

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Maakler/omanik - Margus Mölder - RE/MAX Plus
Margus Mölder

Margus Mölder

RE/MAX Plus


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Margus Mölder

RE/MAX Plus

Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle