Korter - Müüa - Tallinn, Eesti


head vaated, renoveeritud korter!

 Soovitud hind
Keskuse 4a - Mustamäe - Tallinn, Eesti
MÜÜDUD
Date Available: 27/08/2018
ID: 520061004-100
Tubade arv:
2
Magamistubade arv:
1
Vannitubade arv
1
Üldpind (m²)
44
Ehitusaasta
1973

Korruste arv:
5
Tualettruumide arv:
1
Maa tüüp
Elamumaa
Maa sihtotstarve
Elamumaa
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Pakkuda renoveeritud 2-toaline korter Mustamäe ühes parimas ja rohelisemas piirkonnas.
Kortermaja vahetus läheduses asub Männi park ja Nõmme mets jooksuradade ning sportimisvõimalustega. Jalutuskäigu kaugusele jääb Magistrali kaubanduskeskus, Maxima, koolid, lasteaiad ja TTÜ. Ühendus kesklinna ja teiste linnaosadega on kiire.
Sisekvartalile omaselt on korter vaikne. Viimasest korrusest tulenevalt ei ole ka "lärmakaid ülemisi naabreid" ning korterist avanevad vaated on märkimisväärselt head!

Korteri planeering on samuti hea- köök on osaliselt eraldatud, elutuba ja köök on avatud rõõmsale hommikupäikesele ning magamistuba mahedale õhtupäikesele. Korteris on tehtud remont. Vahetatud on radiaatorid (reguleeritavad), torustik, elektrijuhtmestik ja aknad. Vannituba on samuti renoveeritud. Põrandad korralikud ja seinad sirged.

Majas on tegus ühistu. Maja fassaad on korrastatud ja soojustatud, katus, küttesüsteem ning püstakud vahetatud.
Kommunaalarved mõistlikud.

Olete oodatud korteriga tutvuma!

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Maakler/omanik - Margus Mölder - RE/MAX Plus
Margus Mölder

Margus Mölder

RE/MAX Plus


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Margus Mölder

RE/MAX Plus

Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114

Lemmikud


Hiljuti vaadatud