Korter - Müüa - Tallinn, Eesti


Kahe rõdu ja suurepäraste vaadetega 4-toaline!

Sõpruse pst. 222 - Mustamäe - Tallinn, Eesti
ID: 520021074-118
Tubade arv:
4
Magamistubade arv:
3
Vannitubade arv
1
Üldpind (m²)
90.50
Ehitusaasta
1993

Korruste arv:
16
Korrus
8
Tualettruumide arv:
1
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Müügile tuli hubane 4-toaline korter Mustamäe hinnatud piirkonnas. Avara ja valgusküllase kodu aknad avanevad hommiku- ja lõunapäikese suunal. Korteri põrandapind on 80.4 m2, millele lisandub 2 lodžat kogusuurusega 10.1m2.

Korteri koosseisu kuulub köök, kust pääseb suurele, 5.7 m2 lodžale, elutuba, 3 magamistuba, millest ühest pääseb 4.4 m2 lodžale, mahuka garderoobikapiga esik, WC ning vannituba. Korteri akendeks on kvaliteetsed kolmekordse klaaspaketiga puitalumiiniumaknad ja põrandatel naturaalne parkett.

Mõistlikud kommunaalkulud.
Parkimine maja elanikele tõkkepuuga piiratud parklas.

Kortermajas on loodud korteriühistu. Tänu tegusale ühistule on majas renoveeritud küttesõlm ja vahetatud elektrijuhtmestik. Järgmise suurema tööna on ühistul plaanis maja fassaadi renoveerimine.

Maja asub logistiliselt väga heas asukohas, kõik eluks vajalik käe-jala juures. Üle tee asub Magistrali keskus koos toidupoe ja erinevate söögikohtadega. Läheduses Tallinna Tehnikaülikool ning mitmed teised koolid ja lasteaiad. Head võimalused sportimiseks – maja lähedalt saavad alguse mitmed terviserajad aastaringseks sportimiseks Sütiste parkmetsas. Hea transpordiühendus kõigi linnaosadega.

Tunned, et see võiks olla sinu tulevane kodu?
Helista ja lähme vaatama!

Omadused

wc ja vannituba eraldi
elekter
internet
kanalisatsioon
keskküte
vann
vesi
rõdu
tsentraalne kanalisatsioon

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Mikk Männamets - RE/MAX Central
Mikk Männamets

Mikk Männamets

RE/MAX Central


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Mikk Männamets

RE/MAX Central

Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10151

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle