Korter - Müüa - Tallinn, Eesti


BRONEERITUD! UNDER CONTRACT!

 Soovitud hind
66 Tööstuse tn - Põhja-Tallinn - Tallinn, Eesti
MÜÜDUD
Turul uus
ID: 520021034-118
Tubade arv:
3
Magamistubade arv:
1
Vannitubade arv
1
Üldpind (m²)
66.40

Korruste arv:
4
Tualettruumide arv:
1
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Müüa unikaalselt kaunis korter ideaalses asukohas Põhja-Tallinnas!

2014. toimunud renoveerimise käigus anti korterile avar ja karakteristlik ruumilahendus. Magamistoale ja elutoale lisaks on kavandatud suur söögituba, mis avaneb modernsesse, kuid retrostiilis kööki. (Algselt 3-toaline korter kujundati kahetoaliseks, ent vajadusel on vaheseina lisamisel võimalik hõlpsalt 3 tuba taastada.)

Kõrged laed ja suured kahekordsed aknad tagavad külluslikult valgust, varustades ruume soojuse, mugavuse ja hubasusega.

2017. soetatud gaasiboiler võimaldab igal ajal kuuma vanni või dušši võtta.

Elu- ja magamistoa põrandad on originaalsest lehtpuidust; köögi, vannitoa ja koridori ala kaunistavad naturaalkivist põrandaplaadid.

Korterit iseloomustab ainulaadne stiilitunnetus, mis väljendub läbivalt unikaalsetes puudutustes tugevast originaalpuituksest kuni klassikaliste soojust ja retrohõngu lisavate armatuurvalgustiteni. Elutuba ehib mahukas seinast seina ulatuv kapp.

Hoone on ka väljast renoveeritud – uus katus, soojustatud fassaad ja oma gaasikatel. Maja kuulub D energiaklassi.

Korteri juurde kuulub panipaik keldrikorrusel ja tasuta parkimisvõimalus maja taga.

Suurepärane asukoht! Jalutuskäigu kaugusel on meri, Arsenali kaubanduskeskus, toidupoed, koolid, bussipeatus ja Kopli spordihoone. Kõik vajalik on käeulatuses! Või hüppa bussi peale ja jõua mõne minutiga vanalinna, raudteejaama ja turule!

Korter on kinnisvaraturul uus ja ei jää sinna kauaks. Kui pead lugu stiilist, kvaliteedist ja heast asukohast, siis tule ja uuri järele! Sellest võib saada sinu uus kodu!

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Brenda Mitchell - RE/MAX Central
Brenda Mitchell

Brenda Mitchell

RE/MAX Central


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Brenda Mitchell

RE/MAX Central

Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10151

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle