Korter - Müüa - Tallinn, Eesti


Eha tn 4 - Kesklinn - Tallinn, Eesti
MÜÜDUD
ID: 520021034-115
Tubade arv:
3
Magamistubade arv:
2
Vannitubade arv
1
Üldpind (m²)
95
Ehitusaasta
2014

Korruste arv:
5
Korrus
2
Tualettruumide arv:
2
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Sa ei pea olema vapustav kokk selleks, et omada vapustavat kööki. Tõelise Jamie Oliverina võid tunda ennast ka siin köögis, mida kaunistavad graniidist töötasapinnad, hiiglaslik tandem roostevaba terase karva külmikust ja sügavkülmikust, nõudepesumasin, keraamiline pliit ja ohtralt kappe! Iga koka unistuste köök!

Suured aknad avanevad hoovi. Ruumi jagub küllaga isegi hiiglaslikule söögitoa lauale. Elutoast pääseb klaasseintega rõdule (klaasid on eemaldatavad), mis pakub ammendamatuid võimalusi meelt lahutada. Olgu sind ootamas 15 inimest või ainult üks, alati ootad sa kannatamatult jõudmist oma elegantsesse, kuid hubasesse koju. Vala kruusi kuum tee või võta klaasike veini, mässi ennast pehmesse pleedi, varustatuna hea jutukaga, ja sukeldu täiesti oma ideaalreaalsusesse, sest sa oled kodus!

Hoone on kõrgetasemeliselt renoveerinud Merko Construction. 2 magamistoaga korteris on 1,5 vannituba, dušš ja mullivann, mahukad kapid ja eraldi pesuruum Bosch pesumasina ja kuivatiga.

Kogu korterit katavad tugevad ja vastupidavad rikkaliku tekstuuriga pruunid Pergo põrandad. Seinad on värskelt võõbatud soevalgeks ja päevavalguse tagavad kolmekordsed puitalumiiniumist aknad.

Kõigist akendest avaneb vaade kas tagahoovile või maja küljele, seega ei ole ohtu, et tänavamüra häirima hakkaks. (Naabermaja kujutab endast üliarmast piparkoogimaja stiilis puitelamut, mille rõdusid ehivad sinu rõõmuks lilled.) Elutoa aknad on lõuna poole, andes nii palju päevavalgust, kui sa vähegi vastu suudad võtta.

Soojavarustus on lahendatud põrandaküttega. Iga ruumi temperatuuri saab eraldi reguleerida. Ka ventilatsioonisüsteemi on võimalik kontrollida välisukse juurdes asuva nutiseadme abil.

Hoone on eriliselt turvaline, varustatud kaameraga sissepääsu juures. Nii on sul alati võimalik kindlaks teha, millised külalised sisselaskmist ootavad.

Aktiivne korteriühistu. Maja koridore koristatakse regulaarselt ja peamiste asjade eest kantakse heaperemehelikku hoolt.

Lisaboonuseks on mitte ainult üks, vaid lausa kaks korteri juurde kuuluvat panipaika maja esimesel korrusel. (2.3m2 x 2)

Liftiga pääsed ka otse majaalusesse garaaži, kust sa leiad oma isikliku mugava asukohaga parkimisala – enam kunagi ei pea talvel nägema vaeva auto puhastamisega lumest.

Omanda see korter ja omastad täiesti uue elustiili! Kõik toimub sõrmenipsuga! Kvaliteetne meisterlikkus garanteerib sulle elegantse kodu linna südames! Asub Tallinnas UNESCO pärandiks määratud vanalinnas, kus kubiseb restoranidest, kohvikutest, muuseumidest, koolidest, haiglatest, ööelust… samas jäävad otse sinu akende taha kõrged puud, pargipingid ja veidi jalutades ka meri. Absoluutselt parim mõlemast elukeskkonnast!

Omadused

uus ehitis
bussi peatuse läheduses
kesklinn
koolide läheduses
poodide läheduses
ühistranspordi läheduses
panipaik
põrandaküte
wc ja vannituba eraldi
turvasüsteem
elekter
keskküte
vesi
aed
automaatse uksega garaaž
parkimiskoht kinnistul
kivi

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Brenda Mitchell - RE/MAX Central
Brenda Mitchell

Brenda Mitchell

RE/MAX Central


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Brenda Mitchell

RE/MAX Central

Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10151

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle