Korter - Müüa - Tallinn, Eesti


Hea asukoht! Great location!

Tööstuse tn 33 - Põhja-Tallinn - Tallinn, Eesti
MÜÜDUD
ID: 520021034-114
Tubade arv:
1
Magamistubade arv:
1
Vannitubade arv
1
Üldpind (m²)
50.40
Ehitusaasta
1930

Korruste arv:
3
Korrus
1
Tualettruumide arv:
1
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Müüa kena ühetoaline korter Kalamaja südames+ eraldiseisva korteriomandina kelder otse korteri all!

Ostes need kaks korteriomandit on sul võimalus kas ehitada korter läbi kahe korruse saavutades nii suurema korteri või siis kasutada keldrit eraldiseisva korteriomandina. Võimalus on renoveerida kelder eraldi korteriks ja rentida siis välja või siis ehitada ümber saunaks või kontoriks või siis kasutada hoopis töökojana või laona. Kalamajas on palju läbi kahe korruse ehitatud armsaid kortereid – siin on sulle võimalus teha just seda sama. Kui oled mõelnud, et sooviksid luua oma kodu oma kätega, siis ära seda võimalust maha maga! (Korteri pindala on 27,7 m² ja alumisele korrusele jääv osa 22,7 m²).

Korter paikneb kõrgel esimesel korrusel 1930 nendatel ehitatud klassikalises Kalamaja puithoones. Korter on heledates toonides ja stiilselt renoveeritud, hoides trendikat Kalamaja joont. Korteris on kolm suurt kahte suunda (Salme tänava poole ja hoovi poole) avanevat akent, mis tagavad päikesevalguse kogu päevaks. Korterisse jääb soovi korral sisse kogu mööbel. Korteri juurde kuulub maja õuealal paiknev kuur, mis on hetkel täis männipuidust põrandalaudu jm ehitusmaterjali. Kõik jääb soovi korral ostjale. Mingit tasu sissejäätavate asjade eest ei lisandu. Lisaks kuulub korteri juurde väike maast laeni riiulitega panipaik koridoris, kus on võimalik hoida tööriistu või moosivaru.

Hetkel saab kasutada kütmiseks elektrikütet, samas on olemas soojamüür, aga pole ühendatud kaminat, nii et soovi korral on võimalus taastada puudega kütmine. Võimalus on ka korterit varustada gaasiküttega, mille torustik on majas juba olemas.

Majas on 10 korterit ja tegus korteriühistu, sellel aastal on paigaldatud korstendesse sisse torud ja tehtud uued korstnaotsad. Elanikud majas on viimastel aastatel vahetunud ja uued noored naabrid on teotahtelised.

Maja ees ja kõrval on võimalus tasuta parkida.

Suurepärane asukoht vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel vanalinnast!

Omadused

kesklinn
koolide läheduses
lastemänguväljaku läheduses
mere ääres/lähedal
poodide läheduses
ühistranspordi läheduses
kelder
panipaik
uus viimistlus
valmimisjärgus
elekter
vesi
parkimiskoht kinnistul
puit
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Brenda Mitchell - RE/MAX Central
Brenda Mitchell

Brenda Mitchell

RE/MAX Central


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Brenda Mitchell

RE/MAX Central

Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10151

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle