Korter - Müüa - Tallinn, Eesti


UUS 2-TOALINE SKYLINE RESIDENTSIS!

Lasnamäe tn 4b - Kesklinn - Tallinn, Eesti
Date Available: 01/02/2019
ID: 520021017-150
Tubade arv:
2
Magamistubade arv:
1
Vannitubade arv
1
Üldpind (m²)
55.20
Ehitusaasta
2018

Korruste arv:
13
Korrus
5
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Müüa luksuslik sisustamata 2-toaline suurepärase vaatega korter Skyline kõrghoones.

2018. aasta lõpul valminud Skyline Residence’i ülim eesmärk on luua selle elanikele elukeskkond, mis arvestab nende vajadusi peensusteni ja tagab kvaliteetse sisekliima. Kaasaegse arhitektuuriga tornidest avanevad hunnitud vaated linnale ning merele. Maast laeni aknad ja suur rõdu avavad võimaluse nautida ainulaadseid vaateid 180 kraadi ulatuses.

Kortermaja välisseinad on põhiosas kujundatud termoroovidest soojustatud kergkonstruktsioonis seintena ning kortereid eraldavad seinad on monteeritavatest raudbetoonpaneelidest, mis tagavad hea heliisolatsiooni.

55,2 m² suuruse üldpinnaga 5. korrusel asuval avatud planeeringuga valgusküllases korteris on kasutatud kaasaegseid lahendusi.

Skyline Residence’i siseviimistluslahendused on loonud nimekas Šveitsi ettevõte Spacewise. Interjöör võtab detailideni arvesse tornide erilist asukohta, ühendades kvaliteedi, kuid samas võttes arvesse loomulikkuse.
Majas on keskküttesüsteem läbi vesipõrandakütte.

Individuaalne õhk-soojusvahetiga ventilatsioon soojendab kuni 27 ja jahutab kuni 15 kraadini. Suurepärane sisekliima, samas madal energiatarbimine. Kaugloetavad vee – ja elektrinäidud.

Kolmekordse klaaspaketiga Saksa tüüpi puitaknad, mis tagavad helikindluse välismüra vastu. Põrandatel on naturaalne tammeparkett.

Kortermaja rõdud on kaetud plaadiga ning küljed ja esiserv on turvaliselt klaasitud. Tänu klaasitud rõdule on see aastaringselt kasutatav ning väga turvaline.

Hoonesse on paigaldatud telefoni- ja andmesidesüsteem, automaatne tulekahju häiresüsteem ja korteritesse video-fonolukusüsteem. Korteris sees on eraldi tehniline ruum ja väike panipaik asjade ladustamiseks või majapidamisruumi ehitamiseks.

Läheduses Sikupilli Keskus koos ööpäev läbi avatud Prisma kauplusega, Ülemiste keskus, Keskturg, Torupilli Selver, Kadrioru park ning KUMU Kunstimuuseum. Tallinna bussijaam ning Lennujaam.

Ülemiste taristu sõlmpunktil on ideaalne ühistranspodiühendus erinevate linnaosadega. Lubja ja Majaka trammipeatused asuvad 300 meetri kaugusel neile, kes kasutab liikumiseks igapäevaselt ühistransporti .

Juurde on võimalik osta parkimiskoht maja ees 12 000.- EUR.


Teile meeldib see korter. Võtke minuga ühendust ja läheme koos vaatama.


Kui Teil on soov osta, müüa, üürile võtta või üürile anda kinnisvara siis pakun Teile parimat teenust.

KVALITEETNE TEENUS, SUUREPÄRANE TULEMUS!

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Soovitatav
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Ruslan Gulida - RE/MAX Central
Ruslan Gulida
Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Ruslan Gulida

RE/MAX Central

Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10151

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle