Korter - Müüa - Saue vald, Eesti


Laagri keskuses asuv kolmetoaline korter!

Kuuse 26 - Laagri - Saue vald, Eesti
ID: 520061013-44
Tubade arv:
3
Magamistubade arv:
2
Vannitubade arv
1
Üldpind (m²)
50.70
Ehitusaasta
1982

Korruste arv:
5
Tualettruumide arv:
1
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Müüme hea asukohaga renoveerimist vajavat 3-toalist korterit Laagri alevikus.

Korter asub viiekordse maja kõrgel esimesel korrusel. Korteri elutoa ja köögi aken avanevad maja taha ja magamistoa aknad maja ette. Läbikäidavaid tube ei ole. Korter on ida-läänesuunaline.

Korteri põrandaid katab osaliselt parkett, kööki ja vannituppa on paigaldatud kiviplaat ning ühes magamistoas vaipkate. Seinu katab peamiselt tapeet. Korteril on puitaknad.

Korteriga seonduvad ülalpidamiskulud on olnud järgmised: märts 178 €, august 90 € ja maikuu 88 €, sisaldades remondifondi 20 €.

Korteri juurde kuulub keldriboks.

Parkimismugavuse tagavad maja ees ning kõrval asfalt-kattega parkimisalad.

Jalutuskäigu kaugusel ehk ca 500m raadiuses asuvad kool koos spordikompleksiga (ka tennisehall ja ujula), ühistranspordipeatused sh rong, mitmed ostukeskused (Rimi, Maksimarket, pisut kaugemal ka Hortes ja Comarket), apteek, maja kõrval asub spordihoone jpm.

Mõnusalt roheline, turvaline ja vaikne Tallinna äärelinn!

Olete oodatud korteriga tutvuma!

Omadused

vana hoone
bussi peatuse läheduses
koolide läheduses
lastemänguväljaku läheduses
maantee läheduses
poodide läheduses
ühistranspordi läheduses
kelder
internet
keskküte
vann
mänguväljak
tsentraalne kanalisatsioon
telliskivi

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu kinnisvaramaakleri esitatud teave loetakse usaldusväärseks, kuid see ei ole garanteeritud ja seda tuleb sõltumatult kontrollida. Mis tahes kinnitusi ei anta.
MAAKLER
Ave Kruus - RE/MAX Plus
Ave Kruus

Ave Kruus

RE/MAX Plus


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Ave Kruus

RE/MAX Plus

Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114

Lemmikud


Hiljuti vaadatud