Korter - Müüa - Saue vald, Eesti


Midagi tõeliselt ainulaadset

 Soovitud hind
Lossipargi tee 3 - Saue vald, Eesti
Date Available: 10/09/2018
ID: 520061004-101
Tubade arv:
2
Magamistubade arv:
1
Vannitubade arv
1
Üldpind (m²)
126
Ehitusaasta
1949

Korruste arv:
2
Tualettruumide arv:
1
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Koostöös sisearhitekt Tiina Tengiga kujundatud ja sisustatud korter on midagi tõeliselt erilist.

Laitse lossi ja Graniitvilla (info allpool) vahetus läheduses, paariminutilise jalutuskäigu kaugusel, asub rekonstrueeritud endine aidahoone. See on asukoht, mis on vaikne ning rahulik, ent samas kultuurne, ajalooliselt ilus ning eriline. Aidahoone on saanud uue elu ja olemise unikaalse elamu näol. Kokku 8 korteriga hoone paistab silma looduslähedase asukoha, omapärase ajaloo ning ainulaadse arhitektuuri ja detailide poolest.

Esimese korruse pindade kasutuses on maja taga asuv (jagatud) hooviala. Parkimine on korraldatud maja tänavapoolsel küljel. Müügis olev pind asub maja esimesel korrusel ning on eraldi sissepääsuga, äärmine korter. Tagahoov on Laitse lossipargi vaatega. Privaatsust lisab üle kahemeetrine hekk ning hoovi pargist eraldav kraav.

Siseruumides domineerib naturaalne kivi ja paks puit. Põradalauad on kohati pea poole meetri laiused. Laudade vahed on täidetud elastse mastiksiga. Välisseintes on näha maa- ja paekive. Tekstiiliks on koreda faktuuriga looduslik villa-ja toorsiidikarva kangas.

Vannitoa põrandat katab tiigipuu, millist kasutatakse ka laevatekkidel, jahtidel. Hästi viimistletud puit sobitub hästi mõnevõrra robustse paekiviga.
Olemas on vann, kõrgete lagedega dušinurk ning ka saun.

Korter oli algselt planeeritud 3-toalisena, kuid ehitati omaniku soovide kohaselt avaraks 2-toaliseks korteriks. Avaratest ruumidest tulenevalt on võimalik kergseintega tekitada ka kolmas tuba.

ÜHENDUS LINNAGA:

Maja asub 25 km kaugusel Tallinn linnapiirist ja ca 35minutilise autosõidu kaugusel Tallinna Kesklinnast.
Autosõidu kaugusel, mis ajaliselt on võrreldav Viimist Kesklinna sõiduga.

Korter sobib hästi nii aastaringseks elamiseks, kui hubaseks ja romantiliseks suvekoduks.

Graniitvilla kohta loe lisa: http://www.graniitvilla.ee/
Laitse lossi kohta loe lisa: https://www.laitseloss.ee/
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Maakler/omanik - Margus Mölder - RE/MAX Plus
Margus Mölder

Margus Mölder

RE/MAX Plus


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Margus Mölder

RE/MAX Plus

Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle