Kinnistu - Müüa - Haaslava vald, Eesti


ÄRA OLE KITS KAHE HEINAKUHJA VAHEL!

 Fikseeritud hind
Roiu 1b - Roiu - Haaslava vald, Eesti
MÜÜDUD
ID: 520101006-18
Üldpind (m²)
2,776
Maa sihtotstarve
Elamumaa
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Sa ei pea valima, kas eelistada kinnistut Tartu lähedal või veekogu ääres - see kinnistu on 2-1 pakkumine! Lisaks on seal palju muid boonuseid. Loe kuulutust lähemalt ja ära unusta droonivideot vaadata!

Oled otsimas kinnistut, kuhu ehitada maja? Kui Sinu üheks otsingukriteeriumiks on veekogu lähedus, siis kindlasti vaata üle ka see kinnistu. Siin on võimalus varbad vette kasta seni kuni liha grillil valmib. Roiu asub Tartule lähedal - igapäevaselt tööl käimine linnas autoga on imelihtne! Samas on ka kohalikus asulas enamus teenuseid olemas.

Krunt piirneb Mõra jõega - 18 meetrit rannajoont on Sinu käsutuses. Kuna jõe poolses küljes on kõrgem kalda eend, on võimalik rajada mitmetasandiline aed - rohenäppudele põnev väljakutse! Samas välistab ka üleuputuse kinnistu ehitusalas. Jõe perv on piisavalt lai ja väikselt langeva kaldaga.

Kinnistul on olemas veeliitumine. Seatud on teeservituut. Detailplaneeringu põhijoonis annab Sulle hea ülevaate ehitustsoonist,tehnovõrkudest jne. See kõik aitab Sul aega kokku hoida ning alustada koheselt maja ehitamise ettevalmistamisega!

Miks kolida Roiule:
- Roiu asub umbes 15 km kaugusel Tartust
- Roiul on olemas kauplus ja raamatukogu
- Sillaotsa Koolini (lasteaed - põhikool) on vaid veidi üle 1.5 km
- Sillaotsa spordihoone ja tenniseväljaku asuvad "kivi viske" kaugusel
- Korralik bussiühendus Tartuga garanteerib ka jalamehele liikumisvabaduse
- Roius on olemas perearst ja hambaravi
- Roiu päevakeskuses on võimalik oma sõbraga aeg maha võtta, vestelda, mängida üks partii kabet- malet või mõni muu lauamäng või tegeleda käsitööga
- Roiu Noortekeskuses jätkub tegevust nii noortele kui vanematele
- Mõnusalt roheline ja rahulik elukoht
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Katrin Kuusma - RE/MAX Aaba Kinnisvara
Katrin Kuusma
Näita...

Saada sõnum

 
Katrin Kuusma

RE/MAX Aaba Kinnisvara

Kaluri 2
Tartu linn, Tartumaa, Eesti
51004

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle