Katusekorter - Müüa - Tallinn, Eesti


Müüa ainulaadne korter sisehoovis!

Kuninga 1 - Vanalinn - Tallinn, Eesti
MÜÜDUD
ID: 520021017-171
Tubade arv:
3
Magamistubade arv:
2
Vannitubade arv
1
Üldpind (m²)
77.30

Korruste arv:
3
Korrus
2
Maa sihtotstarve
Ärimaa, Elamumaa
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Müüa kõrgete lagedega 3-toaline, kahel tasapinnal asuv korter. Hoovipoolne kortermaja asub Tallinna Vanalinna tuiksoonel. Kuninga, Niguliste, Kullasepa, Suur-Karja ja Vanaturu tänavate ristumiskohas.

Korteri soodne asukoht pakub kohest võimalust sukelduda Vanalinna melusse ja saada osa parimatest vaatamisväärsustest, kohvikutest, restoranidest ja kauplustest. Raekoja plats jääb ümber Nurga.

Elutoale lisab omanäolist põnevust väga hästi säilinud siiani töökorras ratasvints, mis on küllaltki haruldane leid Vanalinnas.

Kuninga tänava maja mainitakse esmakordselt ajalooürikutes 1219 aastal. Tegemist on arvatavasti ajalooliselt ühe vanima kinnistuga Tallinna vanalinnas. Hilisgooti stiilis ehitatud maja kutsutakse rahva seas “Piiskopi majaks”.

Maja ja korter renoveeriti täielikult aastal 2002.

Korteris on saun. Korter müüakse koos mööbli ja sisustusega.

Korterit on kasutatud mitmeid aastaid lühiajalise väljaüürimise eesmärgil. Külastajatelt on jäetud ainult positiivset tagasidet. Ideaalne investeering lühiajalise üüriga tegelevale ettevõtjale. Korter asub hoovi kaugemas nurgas ning on äärmiselt vaikne.

Korteriomandi juriidiline status on mitteeluruum ja sihtotstarveks märgitud majutus. Seega puudub risk, et keegi saaks esitada antud tegevuse suhtes vastuväiteid.

Majaosa asub lukustatud kinnises sisehoovis, mis tagab privaatsuse ja vaikuse. Hoovi on võimalik sõita autoga.

Tallinna Vanalinn kuulub alates 1997. aastast UNESCO maailmapärandi nimistusse.


Teile meeldib, helistage ja läheme vaatama!

Kui Teil on soov osta, müüa, üürile võtta või üürile anda kinnisvara siis pakun Teile parimat teenust.

KVALITEETNE TEENUS, SUUREPÄRANE TULEMUS!
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Ruslan Gulida - RE/MAX Central
Ruslan Gulida
Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Ruslan Gulida

RE/MAX Central

Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10151

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle