Hotell - Müüa - Viljandi vald, Eesti


Laululava jõe ääres!

Laululava - Viljandi vald, Eesti
Date Available: 15/10/2019
ID: 520021017-179
Tubade arv:
10
Üldpind (m²)
298.50
Krundi suurus (m²)
9,306
Ehitusalune pind (m²)
298.50
Ehitusaasta
2015

Korruste arv:
2

Praegune kasutus:
Puhkekeskus
Maa sihtotstarve
Ärimaa
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Meie puhkekeskus on rajatud romantilisse Suislepa mõisaparki Õhne jõe kaldale, kus ajaloolised mõisahooned kohtuvad idüllilise looduskeskkonnaga.

Puhkekeskuse majutushoone on oma põhiplaanilt kaarjas, misjäljendab oma põneva kujuga jõe käänulisust ning muudab iga siseruumi eripäraseks ja valgusküllaseks. Hoovipoolses osas asub avar terrass koos mäeseljakul asuvate istumispinkidega, mis sobib suurepäraselt erinevate kontsertide, suvelavastuste ning vabaõhuürituste läbiviimiseks.

Siin on peetud pulmi, tähistatud sünnipäevi, firmaüritusi, suve- ja talvepäevi, seminare ja koolitusi.

Ideaalne koht looduse keskel uut energiat ammutada ja ennast linnamelust eemal olles laadida. Lihtsalt puhata või tegeleda aktiivselt spordiga!

Ajaviite- ja sportimisvõimalustena on võimalik korraldada jalutuskäike kompleksi kõrval asuval ajaloolisel mõisahärra taastatud matkarajal, kanuu- või kalastusmatka Õhne jõel või Võrtsjärvel, mängida korv- ja jalgpalli, tegeleda veemootorispordiga jne.

Suislepa Puhkekeskus majutab korraga kuni 40 inimest. Koostöös Suislepapuhkemajadega saame vajadusel pakkuda majutust kokku 60-le inimesele.
Puhkekeskuse hoone on 3-korruseline.

I korrusel asuvad söögisaal, köök ning saun koos avara duširuumi, tualeti ja eesruumiga.
II korrusel on 6 magamistuba, millest kaks on 4-inimese ja neli 2-inimese toad. Samuti asuvad II korrusel 4 duširuumi ja 4 tualetti.
III korrusel paiknevad 4 magamistuba, millest kaks on kahetoalised 4-inimese ja kaks on rõduga 2-inimese toad. III korrusel on kõik toad varustatud tualeti ja duširuumiga. Vajadusel saab tubadesse paigutada ka lisavoodeid.

Puhkekeskuse ees asub Õhne jõe paadisild, kust saab peale lõõgastavat sauna jahutava supluse teha.
Soovi korral on võimalik soetada kogu kompleksi ansambel, kuhu kuuluvad:
Suislepa hotell koos ca 1ha maaga mõisapargis, kus majutusteenust võimalik pakkuda aasta läbi. Asukohaga ca 6m Õhne jõe äärest koos oma paadisillaga.

Suislepa Tall-Tõllakuur –olemas kõik joonised, projekt ja ehitusluba renoveerimaks hoonet peo- või konverentsisaaliks.
Valitsejamaja - Hoone konserveeritud. Paigaldatud uus katus. Olemas renoveerimisprojekt.
Suislepa mõis - Kivikatus renoveeritud. Ehitusprojekti, elektri - ja ventilatsioonisüsteemide kooskõlastused olemas.

Kokku kogu kompleks 4ha.

*Mõisa kompleksi kuulub peahoone koos kõrvalhoonetega (veinikelder, munakivikelder, kuur, saun, mõisa õunaaed, astmeline iluaed, staadion, korvpalliväljak, mänguväljakud).

*Tegemist Eesti paadiomanike ja siseveeturismi lemmikpaigaga – siin korraldatakse ka Eesti suurimat paadiomanike ja veespordihuviliste üritust – Suislepa Paadipäev. Kuna Õhne jõgi ei kuulu Eestis laevatatavate teede nimekirja (kuigi laevatada lubatud), siis on see parim paik erinevate veespordialade arendamiseks. Piirangud puuduvad, kaatrite vettelaskmiseks olemas slip.

* Väga hea asukoht turismi arendamiseks, sest tegemist ei ole Natura Looduskaitsealaga, kus puuduvad ehituspiirangud. Potentsiaalne veeteede ühendus läbi Võrtsjärve ja Suure Emajõe Tartuga ning Pihkva ja Peipsi järvega, samuti mööda Õhne jõge Lätiga. EL on nimetanud Võrtsjärve avastamata pärliks.

*Tegemist kunstiajalooliselt väga tähtsa mõisaga: 1) Ainukesena Eestis, kus 6 ajaloolist maali siiani säilinud; 2) Säilinud maalidel jm allikatel jäädvustatud väärtuslik sisearhitektuuri interjöör; 3) Piirkonna mõisnik Kotzebue salmidele tegi L.V.Beethowen muusika, mida esitletakse ka Saaremaa Ooperipäevadel jm; 4) Kotzebue asutas Eesti esimese teatri. Tema järgi on nimetatud üks tuntud tänav Tallinnas.

Suislepa Puhkekeskus on ideaalne koht oma majutusäri avamiseks!

Oled otsinud just midagi sellist? Võtke minuga ühendust ja läheme koos vaatama!


Kui Teil on soov osta, müüa, üürile võtta või üürile anda kinnisvara siis pakun Teile parimat teenust.

KVALITEETNE TEENUS, SUUREPÄRANE TULEMUS

Peamine soojusallikas

elektriküte
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Ruslan Gulida - RE/MAX Central
Ruslan Gulida

Ruslan Gulida

RE/MAX Central


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Ruslan Gulida

RE/MAX Central

Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10151

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle