Eramu - Müüa - Viimsi vald, Eesti


Detailplaneering, ehitusluba ja projekt olemas!

Salumetsa tee 2 - Haabneeme - Viimsi vald, Eesti
ID: 520081020-5
Tubade arv:
4
Magamistubade arv:
3
Vannitubade arv
2
Üldpind (m²)
196.80
Krundi suurus (m²)
1,053
Ehitusaasta
2019

Korruste arv:
2
Tualettruumide arv:
2
Maa tüüp
Elamumaa
Maa sihtotstarve
Elamumaa
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Müüki on tulnud eramu, mille ehitamist ei ole veel alustatud, seega ostjal on võimalik saada just sellise kodu omanikuks, milles on arvestatud tema soovide ja erilahenduste vajadusega.

Kinnistu, millele eramu ehitatskse, asub Viimsis, väga rahulikus piirkonnas, vaid 1,5 km kaugusel on Viimsi Vabaõhumuuseum ja 2 km kaugusel Haabneeme rand.

Detailplaneering kehtestatud, ehitusluba ja projekt olemas.

Kandvad seinad on laotud Aeroc plokkidest, vahelagi monoliitbetoonist. Kõigil akendel on 3x puitpakettaknad. Krundil on tasandatud mullakiht (muruseeme külvatud). Majaesisele sissesõiduteele paigaldatakse tänavakivi.

Küttesüsteem töötab lokaalse Õhk-vesi katla baasil - vesipõrandaküte nii I kui II korrusel. Energiamärgis B.

Planeering näeb ette kahel korrusel paiknevat eramut üldpinnaga 196,8 m2, millest eluruume üldpind on 150,9m2. Huvi korral küsi PDF plaane.

Hinna sisse kuulub:

Hetke planeeringu kohaselt on maja 1.korrusele ettenähtud:
Avara köögiga ruumikas elutuba pääsuga terrassile, esik koos garderoobiga, saun, dušš ja tualettruum. Esikust pääseb garaaži.

Maja 2.korrusele ettenähtud:
Kolm magamistuba (kahest on pääs rõdule), suur vannituba ( koos tualettiga).

Ostjal on võimalus rääkida kaasa ehituse erinevates etappides, kuna ehitusega alustatakse alles peale võlaõiguslepingu sõlmimist.

Kui tunned huvi, helista ja küsi lisa!


Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Soovitatav
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Tatjana Nedvedskaja - RE/MAX Capital
Tatjana Nedvedskaja
Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Tatjana Nedvedskaja

RE/MAX Capital

Lõõtsa 12
Tallinn, Harjumaa, Eesti
11415

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle