Eramu - Müüa - Võru linn, Eesti


103 Kreutzwaldi - Võru linn, Eesti
MÜÜDUD
ID: 520101009-15
Tubade arv:
6
Üldpind (m²)
129
Krundi suurus (m²)
998
Ehitusaasta
1962

Korruste arv:
2
Korrus
2
Tualettruumide arv:
1
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Kinnistul paikneb tellisvoodriga ristpalk elumaja ja kivist puitvoodriga kõrvalhoone.

Elumajas on tsentraalne vee- ja kanalisatsiooniühendus. Vahetatud on elektrijuhtmed. Kütmiseks on alumisel korrusel 1 töökorras pottkiviahi ja uus puupliit, teisel korrusel 1 plekkahi ja 1 uus telliskiviahi.

Planeering: alumisel korrusel on tuulekoda, esik, köök,(sealt pääseb sahvrisse), ruum, kuhu saaks ehitada vannitoa ja kolm avarat tuba. Ülemisel korrusel on väike trepihall ja kolm eraldiasetsevat tuba. Wc on kahe korruse vahel.

Tubades laudpõrandad, alumisel korrusel lakitud, ülemisel korrusel õlitatud. Teisel korrusel paigaldatud puitpakettaknad. Seintel tapeet.

Kõrvalhoones on garaaz, puukuur, ait, ja saunaruumid, kus on leiliruum äsja paigaldatud uue ahjuga, riietusruum (puupliit), ja uue kuue saanud tuba, kus seinad on soojustatud, paigaldatud laudpõrand. Sauna taga lõunapäikesele avatud pisike terrass.

Krunt on aiaga piiratud ja hooldatud.

Lähedal toidukauplused, bussipeatus, jalutuskäigu kaugusel Tamula järv.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Marta Vaidla - RE/MAX Aaba Kinnisvara
Marta Vaidla
Näita...

Saada sõnum

 
Marta Vaidla

RE/MAX Aaba Kinnisvara

Kaluri 2
Tartu linn, Tartumaa, Eesti
51004

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle