Eramu - Müüa - Viimsi vald, Eesti


Turvaline, väga vaikne ja roheline piirkond

 Soovitud hind
Piiri tee 4 - Püünsi - Viimsi vald, Eesti
ID: 520111001-35
Tubade arv:
6
Magamistubade arv:
3
Vannitubade arv
3
Üldpind (m²)
227
Krundi suurus (m²)
1,448
Ehitusaasta
2005

Korruste arv:
2
Tualettruumide arv:
3
Maa sihtotstarve
Elamumaa
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Müüme kahekordset eramut Viimsis, Piiri teel, arhitekt Kalle Vellevoog.

KONSTRUKTIIVNE LAHENDUS, KÜTE JA VENTILATSIOON
Tegemist on kivimajaga. Hoone väli- ja siseseinad on Fibo väikeplokist, vahelagi raudbetoonpaneeldest ning teise korruse lagi on puitfermidel. Välisviimistluses on kasutatud valgeks peitsitud laudist, krohvi ja ehedat betooni. Eramul on puit-alumiiniumaknad.
Kütte- ja soojaveevarustus põhineb lokaalsel gaasikatlal, mille energia kantakse edasi mõlema korruse vesipõrandaküttele. Sisekliima tagab soojustagastusega sundventilatsioon ja konditsioneer.

SISEVIIMISTLUS JA PLANEERING
Eramu siseviimistluses on kasutatud eranditult kvaliteetseid viimistlusmaterjale. Olemas on köögimööbel koos tehnikaga. Ekslusiivselt on välja ehitatud maja vannitoad. Põnevad sisevalgustuse lahendused.

I-korrusel elutuba/köök-söögituba kokku 51,8 m2; kabinet 11,3 m2; saunakompleks 18,3 m2; majapidamisruum 7,5 m2; garderoob; tualetruum; katlaruum; avar väliterrass ja auto varjualune.
II-korrusel on magamistuba 18 m2 koos oma garderoobi 5,7 m2 ja vannitoaga 9,4 m2. Lisaks 2 lastetuba suurustega 13 m2 ja 12,6 m2; vannituba 6 m2; rõdu 14,4 m2 ja suur katuseterrass 55,3 m2.

KINNISTU
Kinnistu on oma olemuselt privaatne. Väga vaikne, rahulik ja roheline piirkond, eemal tiheda liiklusega teedest. Ilmakaared on head, õhtupäike maja taga sisehoovis. Hästi hooldatud krunt on kõrghaljastusega, palju erinevaid viljapuid. Mereni ca 250 m, samuti on läheduses Rohuneeme metsa spordi- ja matkarajad.

ERAMUL ON KASUTUSLUBA.

Omadused

mere ääres/lähedal
privaaatne
kamin
panipaik
põrandaküte
saun
sundventilatsioon
turvasüsteem
gaasiküte
internet
kaabel/digi TV
õhukonditsioneer
vann
parkimiskoht kinnistul
rõdu
tsentraalne kanalisatsioon
kivi
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Maakler/omanik - Aivar Vilbo - RE/MAX Expert
Aivar Vilbo
Näita...

Saada sõnum

 
Aivar Vilbo

RE/MAX Expert

Valukoja 8, Öpiku maja
Tallinn, Harjumaa, Eesti
11415

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle