Eramu - Müüa - Viimsi vald, Eesti


Suurepärane võimalus osaleda oma maja ehitamises!

Salumetsa tee 2 - Haabneeme - Viimsi vald, Eesti
ID: 520081020-5
Tubade arv:
4
Magamistubade arv:
3
Vannitubade arv
2
Üldpind (m²)
196.80
Krundi suurus (m²)
1,053
Ehitusaasta
2019

Korruste arv:
2
Tualettruumide arv:
2
Maa tüüp
Elamumaa
Maa sihtotstarve
Elamumaa
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Müüki on tulnud eramu, mille ehitamist ei ole veel alustatud, seega ostjal on võimalik saada just sellise kodu omanikuks, milles on arvestatud tema soovide ja erilahenduste vajadusega.

Kinnistu, millele eramu ehitatskse, asub Viimsis, väga rahulikus piirkonnas, vaid 1,5 km kaugusel on Viimsi Vabaõhumuuseum ja 2 km kaugusel Haabneeme rand.

Detailplaneering kehtestatud, ehitusluba ja projekt olemas.

Planeering näeb ette kahel korrusel paiknevat eramut üldpinnaga 196,8 m2. Huvi korral küsi PDF plaane.

Maja 1.korrusel:
Avara köögiga ruumikas elutuba pääsuga terrassile, esik koos garderoobiga, saun, dušš ja tualettruum. Esikust pääseb garaaži.

Maja 2.korrusel:
Kolm magamistuba (kahest on pääs rõdule), suur vannituba ( koos tualettiga).

Ostjal on võimalus rääkida kaasa ehituse erinevates etappides, kuna ehitusega alustatakse alles peale võlaõiguslepingu sõlmimist.

Kui tunned huvi, helista ja küsi lisa!


Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Soovitatav
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Tatjana Nedvedskaja - RE/MAX Capital
Tatjana Nedvedskaja

Tatjana Nedvedskaja

RE/MAX Capital


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Tatjana Nedvedskaja

RE/MAX Capital

A.H.Tammsaare tee 47
Tallinn, Harjumaa, Eesti
11413

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle