Eramu - Müüa - Viimsi vald, Eesti


Rüstla tee 4 - Rohuneeme - Viimsi vald, Eesti
ID: 520061004-111
Tubade arv:
5
Magamistubade arv:
3
Vannitubade arv
2
Üldpind (m²)
204.80
Krundi suurus (m²)
831
Ehitusaasta
1999

Korruste arv:
2
Tualettruumide arv:
2
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Müüa renoveeritud eramu kõrgelt hinnatud Rohuneeme külas, vaikses tupiktänavas.

Õhulise ja avatud planeeringuga maja konstruktsioonides on kasutatud tellist, väikeplokki ja puitu. Vahelaed on puidust ja katust katab kiviimmitatsiooniga plekk. Fassaadi viimistluses on kasutatud krohvi. Maja on väga heas seisukorras.
Eramul on hea funktsionaalne ja kaasaegne ruumiplaneering, rohkete panipaikade ja majapidamisruumidega:
I korrussel asub tuulekoda, esik, köök - söögituba, elutuba, garderoob, WC, panipaik, pesuruum, leiliruum, majapidamisnurk ning eraldi õuest ligipääsetav panipaik. I korruse terrassilt on näha merd.
II korrusel asub 3 tuba, trepihall ja duširuum ja 2 panipaika.

Küttekehana kasutatakse peamiselt õhksoojuspumpa. Lisaks on elektriradiaatorite ja kamina kütmise võimalus. Kamina lõõrid avanevad kõikidesse ülemise korruse magamistubadesse. Eramu on renoveerimise käigus saanud tsentraalse kanalisatsiooni ja drenaaži.
Kvaliteetset maja ümbritseb korrastatud aed mitmete viljapuude ja põõsastega. Taimed lisavad privaatsust ja pakuvad silmailu.

Maja asub Rohuneeme külas, kus on väljaarenenud elukeskkond. Naabruses on ilusad eramud ja kaunis loodus. Rahulik ja vaikne mereäärne asukoht tupiktänavas!
Püünsi kool ja lasteaed ning Rohuneeme kauplus on ca 2km kaugusel, sadam 400m, bussipeatus 150m. Lummavate vaadetega Rohuneeme tee viib Viimsi keskusesse ja Tallinna Kesklinna.

Olete oodatud majaga tutvuma!
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Maakler/omanik - Margus Mölder - RE/MAX Plus
Margus Mölder

Margus Mölder

RE/MAX Plus


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Margus Mölder

RE/MAX Plus

Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle