Eramu - Müüa - Tallinn, Eesti


Kilu 12 - Haabersti - Tallinn, Eesti
Date Available: 04/10/2018
ID: 520061004-106
Tubade arv:
5
Magamistubade arv:
4
Vannitubade arv
2
Üldpind (m²)
211
Krundi suurus (m²)
1,435
Ehitusaasta
2007

Korruste arv:
2
Tualettruumide arv:
2
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Müüa kahekorde eramu Kakumäel, vaikse tupiktänava lõpus.

KINNISTU: Kinnistu on oma olemuselt privaatne. Tupiktänava lõpus asuv kinnistu piirneb ühelt küljelt riigimetsaga. Kõrghaljastatud hoovis kasvavad männipuud. Maja asetus kinnistul loob avara tagahoovi. Dokumentatsioon on korras ja kasutusluba väljastatud. Kakumäe rand jääb ca 500m kaugusele.

KONSTRUKTIIVNE LAHENDUS:
Tegemist on kivimajaga. Hoone välisseinad on väikeblokist, vahelaed ja katuslagi monteeritavast raudbetoonist. Välisseina viimistluses on kasutatud krohvi ja puitu. Aknad on puit-alumiinium raamidel.
Kütte-ja soojaveevarustus põhineb lokaalsel gaasikatlal, mille energia kantakse edasi esimese korruse vesipõrandaküttele ja teise korruse radiaatoritele. Lisaks on olemas kahepoolne kamin. Sisekliima tagab soojustagastusega sundventilatsioon. Majja on paigaldatud kesktolmuimeja.

Planeering on praktiline ja läbimõeldud (põhiplaanidest lisatud pildid). Olemas on majapidamisruumid, avar esik, sauna-ja basseinikompleks ning pealelõunasele päikesele avatud terrass. Tubades on ruumi garderoobikappide jaoks, ning suures magamistoas walk-in garderoob. Köök- söögituba on osaliselt elutoast eraldatud.

SISEVIIMISTLUS: Eramu siseviimistluses on kasutatud kvaliteetseid viimistlusmaterjale. Eramut on hästi hoitud ja korrastatud, mistõttu on kulumisaste minimaalne. Olemas on köögimööbel koos tehnikaga. Siseuksed on tammespoonist. Elutoas katab põrandat kirsspuidust 1-lipine parkett, teisel korrusel naturaalne korkparkett (allergiavaba lahendus).

ÜMBRUS: Kakumäe rand ja meri on jalutuskäigu kaugusel. Sportimisvõimalusi pakkuvad terviserajad algavad kahe kinnistu kauguselt.
Transpordiühendus Kesklinnaga on hea ja kiire (busside nr 21, 21B, 41, 41B peatused on majast ca 280m).

Olete oodatud majaga tutvuma!
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Maakler/omanik - Margus Mölder - RE/MAX Plus
Margus Mölder

Margus Mölder

RE/MAX Plus


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Margus Mölder

RE/MAX Plus

Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle