Eramu - Müüa - Saue vald, Eesti


 Soovitud hind
Tuula tee - Tuula - Saue vald, Eesti
MÜÜDUD
ID: 520061004-98
Tubade arv:
9
Magamistubade arv:
8
Vannitubade arv
3
Üldpind (m²)
424
Ehitusaasta
1994

Korruste arv:
3
Tualettruumide arv:
3
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Heas logistilises asukohas paiknev maja on valminud 2000. aastal kodumajutuseks. Pärnu maantee lahknemiskohalt Haapsalu ja Pärnu peale, Haruteelt, toob majani valdavalt asfaltkattega 1 km pikkune tee. Tallinna piirile on 15 km, Ääsmäele (põhikooli), lasteaeda ja seiklusparki 2,1 km, Keilasse (Eesti suurimasse kooli) 9,3 km.
2001. aastal pärjas peaministri büroo Kaasiku talu Kauni Eesti Kodu tiitliga.

KASUTUS:

Maja sobib kasutamiseks eramuna, mitmepere elamuna ning omab ka suurt potentsiaali investeeringuna.
Eramu ja mitmepereleamu puhul mängib suurt rolli kahe köögi olemasolu ning sanitaarruumid igal korrusel. Suur kinnistu, marjapuud ja-põõsad, ning grillinurk ja oja lisab hubasust, mugavust ja omapära. Kinnistu on väga heas seisukorras ja hästi hooldatud. Otse maja eest käib läbi koolibuss.
Investeeringuna/üürimajana loob suurt väärtust tubade arv, samuti maja hea planeering, ning peatselt piirkonda rajatav Hipodroom (Tallinna hipodroomi kolimine Saue Valda). Majas saab majutada ca 14-16 inimest, vastavalt mugavusele. Maja toodab hetkel üüritulu 1800-2200 EUR/kuu. Küsi lisa!!

PLANEERING:

Maja 1. korrus:
Eraldi sissepääsuga alale jääb köök ja elutuba. Eluruumide kõrval asub saun koos pesupesemisvõimalusega, seal on piisavalt ruumi riiete kuivatamiseks. 1. korruselt pääseb ka garaaži. Katlaruumi pääseb läbi garaaži. Garaaži pikkus 6,8 m, laius 5,8 m. Garaažiukse laius 3,3 m ja kõrgus 2,1 m.

Maja 2. korrus:
Teisel korrusel on suur köök, mis on sisustatud ning kus leiab kõik vajaliku toidu valmistamiseks: tehnika (pliit, mikrolaineaahi, nõudepesumasin, 2 külmkappi, keedukann).

Köögi kõrval asub suur elutuba/magamistuba, üle esiku asub teine suur elutuba kaminaga. Elutoa kõrval on magamistuba 1-2 inimesele. Kabinet on sisustatud täna töölaudadega kontoritööks, kuid soovi korral on võimalik see kohandada 1 inimese magamistoaks.
Samas on ka WC-dušširuum ning pääs avarale rõdule.

Maja 3. korrus:
Sellel korrusel on 5 tuba, millest igas on 2 ühekohalist voodit. Lisaks on korrusel eraldi WC-dušširuum.

MAJAST ja KINNISTUST:

Hoone on varustatud erinevate autonoomsete küttesüsteemidega. 2008. aastal paigaldati maaküte, mille pinnasekontuur on tervelt 900 m. Soojuspump Thermia Eco 180, haluküttekatel Viadrus, õlikatel Dakon NM35, õlipõleti Certli – kõik need variandid annavad võimaluse majaomanikul valida hetkel meelepärase kütmisviisi kasuks. Lisaks teeb sügis-ja talveõhtutel õdusa tunde põlev kamin.

Kinnistul on oma puurkaev, vee kvaliteet kontrollitud ja nõuetele vastav. Oma 6 m³ septik ja settekaev 9 m³. Õuealal kõrghaljastus, kaminaplats, aiamaja.

Võimalus omandada Kaasikule lisaks ka Vana-Kaasiku.
Kaasiku kinnistuga, pindala 11 598 m², piirneb sama omaniku teine kinnistu: Vana-Kaasiku 24 997 m², sh abihooned, mis on soovi korral samuti võimalik omandada.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Maakler/omanik - Margus Mölder - RE/MAX Plus
Margus Mölder

Margus Mölder

RE/MAX Plus


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Margus Mölder

RE/MAX Plus

Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114

Lemmikud


Hiljuti vaadatud