Eramu - Müüa - Saue linn, Eesti


 Fikseeritud hind
Töö puiestee 2 - Saue linn, Eesti
ID: 520091016-12
Tubade arv:
6
Magamistubade arv:
3
Vannitubade arv
2
Üldpind (m²)
165
Krundi suurus (m²)
1,561
Ehitusaasta
2005

Korruste arv:
2
Tualettruumide arv:
2
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Hoone I korrusel asuvad tuulekoda, hall, köök-elutuba, tuba, tualett, duširuum, leiliruum (elektrikeris), kuur. Lisaks garaaž ja tehnoruum, elamu tagaküljel laiub terrass.

Teisel korrusel asuvad hall, 3 tuba, tualett.

Rajatised- kasvuhoone, grillvarjualune, mängumaja.

Hoone on valminud 2005. aastal, teine korrus viimistletud 2009.aastal. Esimese korruse põrandakatted on vahetatud 2008. aastal ning teise korruse sanitaarruum viimistletud 2014. Katlamaja on ümber ehitatud 2017. a. kevadel, paigaldatud on uued kvaliteetsed pumbad.

Hoonel on maaküte, mis kütab lisaks I korruse põrandatele ka II korruse radiaatoreid, II korruse kahte magamistuba on lisaks võimalik kütta ka kaminaga. II korrusel on õhksoojuspump suvel vajadusel mahajahutamiseks, kuna palava ilmaga võib minna katusealune soojaks.

Kasutusluba hetkel puudub, liitumised Saue linna tsentraalse vee- ja kanalisatsioonivõrguga on tehtud, projekt kasutusloa saamiseks on töös- muudatused kajastavad maja paremal küljel asuva katusealuse garaažiks ümberehitamist.

Kaks veesüsteemi- oma kaev ja Saue linna veevõrk. Kaevuvett kasutatakse kastmiseks ja autopesuks, kraanid maja ees ja taga.

Mööbel ja tehnika valdavas enamuses võib jääda sisse. Telekad, suure toa ja lastetoa omad, jäävad sisse. Samuti murutraktor, millega uus omanik saab niita nii hoovi kui ka kõrvalasuva mänguväljaku ääri.

Sanitaartehnika on kaasaegne ja väga heas seisukorras.

Kommunaalid jäävad suvel 50€ ümber ja talvised viimaste aastate keskmiselt 170€ juurde.

Taristu: Saue linna keskuses on olemas haridus- ja teenindusasutused, kauplused. Teede ja transpordiühendus Tallinna ja muude asulatega on hea. Lähimad ühistranspordipeatused asuvad Tõkke tänava ääres ca 350 m kaugusel. Kaugus Tallinna südalinnast c. 21 km.

Võta minuga ühendust ja küsi lisa!

Omadused

lastemänguväljaku läheduses
ühistranspordi läheduses
kamin
mööbli võimalus
saun
elekter
internet
kanalisatsioon
maaküte
vesi
aed
garaaž
mänguväljak
parkimiskoht kinnistul
tsentraalne kanalisatsioon
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Egert Klaas - RE/MAX Arena
Egert Klaas
Näita...

Saada sõnum

 
Egert Klaas

RE/MAX Arena

Hallivanamehe 4
Tallinn, Harjumaa, Eesti
11317

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle