Eramu - Müüa - Saku vald, Eesti


UUS Maaküttega eramaja Tallinna lähistel

Karuaasa - Tõdva - Saku vald, Eesti
Date Available: 10/09/2018
ID: 520061004-102
Tubade arv:
4
Magamistubade arv:
3
Vannitubade arv
2
Üldpind (m²)
162
Krundi suurus (m²)
20,074
Ehitusaasta
2018

Korruste arv:
2
Tualettruumide arv:
2
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Tallinna lähedal, 13 km linnapiirist, asub äsja valminud eramaja. Kiire ühendus linnaga, kaasaegsed küttelahendused, suur kinnistu ning kvaliteetne ehitus on märksõnad, mis iseloomustavad seda maja.

Maja on valminud käesoleval aastal ning on varustatud ökonoomse maaküttega (põrandaküte). Eramu planeering on loogiline ja mugav: Tegemist on kivimajaga, mille välifassaad on puidust.

I korrusel paikneb garaaž, esik, tualettruum, vannituba saunaga ja sauna eesruumiga, millelt on pääs terrassile (terrassi suurus 55m2) ning avatud köögiga elutuba, millelt on samuti pääs terrassile.
II korrusel on eraldi vannituba vanniga ning dušiga, 3 magamistuba ning 2 rõdu (ühele rõdule on pääs koridorist, teisele magamistoast), lisaks magamistubade vahel ruumikas panipaik.

Tubades katab põrandaid parkett, köögiala ja esik on plaaditud. Majal on 3 kordsed pakettaknad.
Kanalisatsioon ja vesi on lokaalsed (mahuti ja puurkaev). Tänu soodsale küttelahendusele on talvised prognoositavad küttekulud ca 120 EUR.

Kinnistu on suur ja lai ning jätab ruumi erinevateks hobideks Ära mahuvad nii peenrad maasikate jaoks, kasvuhooned tomatite ja kurkide jaoks ning ka õuna- ja kirsipuud. Samuti on ruumi grilliala, suitsuahju ja muu meelepärase tegemiseks. Hetkel on kinnistul õuealaks eraldatud 2500m2, mis on piiritletud aiaga.

Lähim ühistranspordi peatus on 200m kaugusel. Lähimad poed ja teeninduskeskused asuvad 4km kaugusel Kiisal.

Olete oodatud majaga tutvuma!

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Maakler/omanik - Margus Mölder - RE/MAX Plus
Margus Mölder

Margus Mölder

RE/MAX Plus


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Margus Mölder

RE/MAX Plus

Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle