Eramu - Müüa - Rae vald, Eesti


Müüa maaküttega hubane kodu koos töökohaga!

Randmaa - Suursoo - Rae vald, Eesti
ID: 520071015-7
Tubade arv:
6
Magamistubade arv:
5
Vannitubade arv
2
Üldpind (m²)
378
Krundi suurus (m²)
16,989
Ehitusaasta
2000

Korruste arv:
2
Tualettruumide arv:
1
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Müüa linnalähedane maakodu, koos ladu-tootmishoonega ( mida saaks kasutada väiketootmisel, suurepärased ruumid pruulikoja, autoremonditöökoja või mu taolise ettevõtmise jaoks ) Rae vallas Vaidast viie kilomeetri kaugusel Suursoo külas.

Tegemist on vana talukohaga 1933 aastast mis on 2000 aastal renoveeritud, kasutusluba olemas.

Majal on plekk-katus, maaküte on paigaldatud 2015 aastal seinapealsed radiaatorid esimesel ja teisel korrusel, puitaknaraamid kolmekordse klaaspaketi ja tuulutusavaga, ventilatsiooniks on värskeõhu klapid, vesi oma puurkaevust, kanalisatsioon on kogumismahuti imbväljakuga, elektr 40A.

Esimesel korrusel on esik-trepihall, köök-elutuba puupliidi ja suure soojustsalvestava kaminahjuga, wc-pesuruum, puuküttega saun-pesuruum, kaks magamistuba, spordi ja peoruum, kahe auto garaaz ja tehnoruum.

Teisele korrusele viib puidust trepp (trepiall on jahe panipaik hoidiste jaoks) kus on esik ja kolm magamistuba(üks läbikäidav), 58,4m2 väljaehitamatta.

Kinnistul on veel suur puukuur ja 290m2 ladu-tootmishoone, pikkus 26m, laius 11m, kõrgus 3,5-4,8m kahe auto sissepääsuga, olemas eraldi kontori ja laoruum, wc-vesi ja kanalisatsioon, kena õueala koos terrassi ja tenniseväljakuga.

Suursoo külas on väga aktiivselt tegutsev külaselts, teede hoolduse ja lume koristusega tegeleb Rae vald. Koolibuss viib ja toob Vaida ja Jüri kooli. Tallinna südalinna saab autoga u.25 minutiga.

Tule perega linnalähedale maale elama ja loo endale töökoht oma hoovi!

Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Jaanus Kiivit - RE/MAX City
Jaanus Kiivit

Jaanus Kiivit

RE/MAX City


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Jaanus Kiivit

RE/MAX City

Lõõtsa 12
Tallinn, Harjumaa, Eesti
11415

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle