Eramu - Müüa - Rae vald, Eesti


Hubane kodu looduskaunis kohas koos tootmishoonega

Randma talu - Suursoo - Rae vald, Eesti
ID: 520071033-1
Tubade arv:
6
Magamistubade arv:
5
Vannitubade arv
2
Üldpind (m²)
378
Krundi suurus (m²)
16,989
Ehitusaasta
2000

Korruste arv:
2
Tualettruumide arv:
1
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Müüa linnalähedane maakodu koos tootmis- ja laohoonega Rae vallas Vaidast viie kilomeetri kaugusel looduskaunis kohas Suursoo külas.

Tegemist on vana talukohaga 1933 aastast, mida on 2000-2015 aastatel järk järgult renoveeritud, kasutusluba olemas nii elamul kui tootmishoonel.

Majal on plekk-katus, maaküte paigaldatud 2015 aastal. Soojuse edastamine seinapealsete radiaatoritega esimesel ja teisel korrusel, puitraamidel aknad kolmekordse klaaspaketi ja tuulutusavaga, ventilatsiooniks on sundväljatõmme ja loomulik sissepuhe, vesi oma puurkaevust, kanalisatsioon on septiku baasil imbväljakuga, elektri peakaitse 40A.

Esimesel korrusel on esik-trepihall, köök-elutuba puu- ja elektripliidiga ja suure soojustsalvestava kaminahjuga, wc-pesuruum, puuküttega saun koos pesuruumiga, kaks magamistuba, spordi ja peoruum, kahe auto garaaz ja tehnoruum.

Teisele korrusele viib puidust trepp (trepi all on jahe panipaik hoidiste jaoks), kus on esik ja kolm magamistuba (üks läbikäidav). Garaazi ja peoruumi kohal on võimalus II korrusele pööningu mahus eluruume suurendada 58,4 m2 võrra.

Kinnistul on veel suur puukuur ja 290,0 m2 suletud netopindalaga tootmis- ja laohoone, mida saaks kasutada väiketootmisel, suurepärased ruumid pruulikoja, autoremonditöökoja või mu taolise ettevõtmise jaoks. Hoone pikkus 26m, laius 11m, kõrgus 4,8m, kaks suurt tõstandväravaga varustatud sissepääsu, olemas eraldi kontori ja laoruum, wc, hoones vesi ja kanalisatsioon.

Hoovis on kena ja suur viljapuuaed, maja hoovipoolsel küljel suur terrass.

Suursoo külas on väga aktiivselt tegutsev külaselts, teede hoolduse ja lume koristusega tegeleb Rae vald. Koolibuss viib ja toob Vaida ja Jüri kooli. Tallinna südalinna saab autoga u.25 minutiga. Tartu maanteelt kuni elamuni kulgeb asfalttee. Suursoo küla on Harjumaa 2018 aasta küla!

Võimalus osta juurde 8757 m² maad.
Tule perega linnalähedale maale elama ja loo endale töökoht oma hoovi!
Ümbruskonna kirjeldus

Suursoo küla on Harjumaa aasta küla 2018
Ümbruskonna kirjeldus

Suursoo küla on Harjumaa aasta küla 2018

Omadused

vana hoone
maal
privaaatne
kamin
mööbli võimalus
panipaik
saun
sissekäigu esik/garderoob
uus viimistlus
ahjuküte
kanalisatsioon
maaküte
vesi
2 auto garaaž
aed
parkimiskoht kinnistul
kivi
telliskivi
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Mirja-Helen Järvel - RE/MAX City
Mirja-Helen Järvel
Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Mirja-Helen Järvel

RE/MAX City

Lõõtsa 12
Tallinn, Harjumaa, Eesti
11415

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle