Eramu - Müüa - Rae vald, Eesti


Unistad uuest kodust Pirita jõekaldal?

Pruuli tee 25 - Karla - Rae vald, Eesti
MÜÜDUD
ID: 520071002-32
Tubade arv:
5
Magamistubade arv:
4
Vannitubade arv
2
Üldpind (m²)
227.60
Krundi suurus (m²)
4,913
Ehitusaasta
2018
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Unistad uuest kodust Pirita jõekaldal? Kodust, mille piirid ulatuvad Pirita jõeni, kus on võimalik ujuda, kala püüda või näiteks ehitada väike paadisild?

Müüme 2018 aastal valminud kvaliteetselt ehitatud maja looduskaunis kohas.

Pakkumine sisaldab kahte kinnistut: Pruuli tee 25 kinnistu suurusega 3469 m2 ja Pruuli tee 27 kinnistu (piirid lõppevad Pirita jões) suurusega 1444 m2. Kinnistute pind kokku 4913 m2.
Maja köetav pind 227,6 m2.

Maja on soojustatud: Seinad 100+100 mm vahtpolüstorool, pööningul 500 mm puistevilla. Sundsoojustagastusega ventilatsiooni süsteem, ökonoomne maaküte (põrandaküte) ning kolmekordsed puitaknad tagavad madalad küttearved.
Majal olemas kasutusluba ning kehtiv energiamärgis “B”.
Samuti on olemas ka kehtiv hindamisakt!

Maja planeering on hästi läbimõeldud!

Esikus, kuhu on võimalik tulla ka läbi garaaži on garderoob. Esikust saab mööda koridori edasi liikuda avarasse elutuppa, milles on kergelt nurgaga eraldatud kööginurk. Elutoa suur aken on lükandsüsteemiga ja ilusate ilmadega on võimalik see avada, mis tekitab väga avara efekti. Teisele poole jäävad magamistoad, millest üks on oma suure garderoobi ja eraldi vannitoaga.
Lisaks on majas effektne 5 inimest mahutav klaaspõrandaga saun, mis näeb väga äge välja. Mainimata ei saa jätta lagede kõrgust, mis on tavapärasest kõrgemad- 300cm.
Olemas on ka kamina ehitamise võimalus.

Logistiliselt asub maja heas asukohas, sest ühendus Tallinna kesklinnaga on kiire ja mugav (15 minutit). Lennujaamani on vaid 10 minutit.

Kui Sa soovid elada rahulikus, vaikses ja looduskaunis kohas, siis see kodu on just Sulle!

Olete oodatud selle imelise ja omalaadse koduga tutvuma!

Omadused

uus ehitis
põrandaküte
saun
sissekäigu esik/garderoob
sundventilatsioon
wc ja vannituba eraldi
kaabel/digi TV
aed
garaaž
parkimiskoht kinnistul
rõdu
tsentraalne kanalisatsioon

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Soovitatav
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Maakler/omanik - Erki Sepa - RE/MAX City
Erki Sepa
Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Erki Sepa

RE/MAX City

Lõõtsa 12
Tallinn, Harjumaa, Eesti
11415

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle