Eramu - Müüa - Kiili vald, Eesti


SUURE AIAGA 2KORDNE MAJA ROHELISES KIILI ALEVIS

Sireli 21 - Kiili alev - Kiili vald, Eesti
MÜÜDUD
ID: 520061020-21
Tubade arv:
5
Magamistubade arv:
3
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
VÄÄRTUSED:
- Rahulik, ilus, roheline ja turvaline elukeskond
- Läheduses kool, lasteaed, spordihoone,
rahvamaja, perearstikeskus, raamatukogu,
poed, pargid ning lastemänguväljakud
- Kokkuhoidev kogukond
- Suur kinnistu
- Kahe korruseline kivimaja
- Esimene korrus: köök, suur elutuba, tualettruum.
Teine korrus: esik, 3 tuba
- Kelder ja pööning
- Suur garaaž.
- Kinnistul lisaks abihoone, suletud netopind 34 m²
- Vesi ja kanalisatsioon
- Ahjuküte

AED JA MAJA:

Krunt asub rahulikul Sireli tänaval, Kiili keskuses. Kogupind on 1492 m². Erakordselt suur aed võimaldab enda kodu ümber rajada tõeliselt kauni pelgupaiga. Aias on piisavalt ruumi viljapuudele, köögiviljadele ning iluaiale samaaegselt. Olemas on ka abihoone. Ümberringi on ilusad majad ja toredad naabrid.

Elamu on tänapäevase arhitektuuri ja suure potentsiaaliga kahekorruseline kivimaja. Lisaväärtusena on olemas keldrikorrus, pööning ja garaaž. Kogupind on tervelt 126 m², mis jätab palju ruumi ja võimalusi enda unistuste kodu kujundamiseks. Planeering on väga mugav – esimesel korrusel asub köök ja suur elutuba ning tualett. Teisel korrusel on kolm tuba. Tsentraalne vesi, kanalisatsioon, elekter ning ahjuküte on olemas.

PIIRKOND:

Kiili alev on turvaline ja lastesõbralik elukeskkond Tallinna külje all ning sobib kõigile neile, kes soovivad olla linnakärast eemal kuid igapäevamugavustele lähedal.

Kiili eelisteks on mitmed asutused ja vaba aja veetmise võimalused, mis on kohapeal olemas: lasteaed, mänguväljak, Kiili Gümnaasium, raamatukogu, perearstikeskus, postkontor ja spordihoone. Rahvamajas leidub mitmeid huviringe. Spordihuvilistele on olemas jõusaal, jooksu- ja suusarajad ning kergliiklustee, mis viib Tallinnasse välja. Loomulikult ei puudu Kiilist ka toidupoed ja rohenäppude rõõmuks asub läheduses ka Hansaplant.

Soodne geograafiline asukoht ja ühendus pealinnaga võimaldab suurel osal elanikest käia Tallinnas tööl. Ühendus pealinnaga on tänu uuendatud Tallinna ringteele kiire ja mugav. Autoga saab Tallinnasse vaid 15 minutitiga. Ühistranspordiühendus on samuti hea – linna saab nii liinibussi kui marsruuttaksoga.

Helista julgelt ja küsi lisa, oled oodatud tutvuma!
Kogu kinnisvaramaakleri esitatud teave loetakse usaldusväärseks, kuid see ei ole garanteeritud ja seda tuleb sõltumatult kontrollida. Mis tahes kinnitusi ei anta.
MAAKLER
Renate Männamäe - RE/MAX Plus
Renate Männamäe

Renate Männamäe

RE/MAX Plus


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Renate Männamäe

RE/MAX Plus

Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114

Lemmikud


Hiljuti vaadatud