Eramu - Müüa - Jõelähtme vald, Eesti


Müüa maja imeilusas Neeme külas.

 Soovitud hind
Tanuma tee 25 - Neeme - Jõelähtme vald, Eesti
ID: 520061009-64
Kõik ruumid:
4
Magamistubade arv:
3
Vannitubade arv
2
Üldpind (m2)
121
Krundi suurus (m²)
1,424
Ehitusaasta
2010

Korruste arv:
2
Tualettruumide arv:
2
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Müüa 2010. aastal valminud maja kaunis Neeme külas.

Neeme külas tegutsevad mitmed mittetulundusühingud nagu Neeme Merekultuuri Selts, Neeme Naiste Rannavalve Selts ja Neeme Sadam. Neeme küla oli üks esimesi külasid, kes liitus Naabrivalve liikumisega. Traditsioonilistest üritustest suurimad on iga viie aasta tagant tähistatavad Neeme päevad, iga aasta juulis peetav kalurite päev ja augustis toimuv Neeme lõikuskuu laat.

Neeme küla tunnistati 2001. aastal Harjumaa kauneimaks külaks ning 2002. aastal Vabariigi Presidendi poolt Eesti kauneimaks.

Külas on käimas ka vilgas kinnisvaraarendus – suurim arendamisel olev elamurajoon kannab nime Kadakaranna. Tegelik elanike arv külas on ametlikest andmetest tunduvalt suurem.

Neeme külas on ka väikesadam. Neeme sadamas on võimalik randuda väikestel ja keskmise suurusega paatidel. Sadamas asub ka kaunis merevaatega restoran RUHE. Enamik supluskohtadest on liivarannad.

Maja asub Neeme sadamast ca 400 m kaugusel.

Maja esimesel korrusel on avatud köögiga avar elutuba (elutoas on kamina paigaldamise võimalus) vannituba ja wc. Teisel korrusel on 3 magamistuba (ühest magamistoast avaneb kaunis vaade merele) wc ja suur vannituba. Vannituppa on võimalik teha saun. Eramut köetakse ioonküttega (vesipõrandaküte esimesel korrusel, teisel korrusel radiaatorid). Majal on sundventilatsioon ja katuse katteks on terasprofiil.
Kõik eluks vajalik on ümbruses olemas - kool, lasteaed, kauplus, ühistranspordi peatus.

Kinnistule on võimalik ehitada ka abihoone!

Kommunaalkulud on suvel ca 50€ ja talvel ca 300€.

Omadused

uus ehitis
bussi peatuse läheduses
koolide läheduses
mere ääres/lähedal
poodide läheduses
ühistranspordi läheduses
sundventilatsioon
uus ehitis
valmis
elekter
elektriküte
kanalisatsioon
vesi
aed
parkimiskoht kinnistul
kivi
puit
Kogu kinnisvaramaakleri esitatud teave loetakse usaldusväärseks, kuid see ei ole garanteeritud ja seda tuleb sõltumatult kontrollida. Mis tahes kinnitusi ei anta.
MAAKLER
Morten Tibar - RE/MAX Plus
Morten Tibar

Morten Tibar

RE/MAX Plus


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Morten Tibar

RE/MAX Plus

Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114

Lemmikud


Hiljuti vaadatud