Eramu - Müüa - Jõelähtme vald, Eesti


Müüa maja imeilusas Neeme külas.

 Soovitud hind
Tanuma tee 25 - Neeme - Jõelähtme vald, Eesti
BRONEERITUD
ID: 520061009-64
Tubade arv:
4
Magamistubade arv:
3
Vannitubade arv
2
Üldpind (m²)
121
Krundi suurus (m²)
1,424
Ehitusaasta
2010

Korruste arv:
2
Tualettruumide arv:
2
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Eestiaegses majas Põhja-Tallinnas, Kalamaja vahetus läheduses tuli müügile kõrge potentsiaaliga suur 4-toaline perekorter. Maja ehitusaasta on 1903 ning kuulub muinsuskaitse objektide hulka kui Balti manufaktuuri hoonete kompleksi osa (Meistrite maja).

Korter vajab renoveerimist, ahjude remonti ja uusi aknaid. Kõigi nelja toa jaoks on olemas tammepuidust parkett. Korteris on kõrged 3m laed. Sissepääs hoovi poolt ja piiratud aiaga, seega võõrastele läbimatu. Majas on vahetatud veetorustik ja kanalisatsioon. Samuti on vahetatud katus. Fassaaditöödega ei ole veel alustatud, kuid on kindlasti plaanis.

Ühistu loal on korteri jaoks loodud 2 parkimiskohta kohe ukse ees. Korteril on eraldi ligipääs keldrisse ja pööningule, mis ei ole küll notariaalselt jagatud, kuid ühistu juhtkonnaga läbirääkides oleks võimalik neid oma otstarbeks kasutada. Majas on 20 korterit ja naabrivalve.

Kesklinnast ühistranspordiga 15 minuti kaugusel (trammid 1 ja 2/ bussid 3 ja 73). Stroomi randa 10 min ja Pikakari randa 30 min jalutuskäigu kaugusel. Läheduses on projekteerimisel Sitsi Õunaaia majad ja loomisel on uus ja kaasaegne elukeskkond. Ühistu ootab uut, nooremat ja edumeelsemat juhtkonda.

Soovid selle suurepärase võimalusega tutvuda? Võta minuga ühendust ja tule tuurile!
Omadused

uus ehitis
bussi peatuse läheduses
koolide läheduses
mere ääres/lähedal
poodide läheduses
ühistranspordi läheduses
sundventilatsioon
elekter
elektriküte
kanalisatsioon
vesi
aed
parkimiskoht kinnistul
kivi
puit
Kogu kinnisvaramaakleri esitatud teave loetakse usaldusväärseks, kuid see ei ole garanteeritud ja seda tuleb sõltumatult kontrollida. Mis tahes kinnitusi ei anta.
MAAKLER
Morten Tibar - RE/MAX Plus
Morten Tibar

Morten Tibar

RE/MAX Plus


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Morten Tibar

RE/MAX Plus

Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114

Lemmikud


Hiljuti vaadatud