Äripind - Üürile anda - Tallinn, Eesti


Laopinnaga büroopind Mustamäel!

 
[Kuu]
Meistri 10 - Tallinn - Haabersti - Tallinn, Eesti
ÜÜRITUD
ID: 520021068-79
Tubade arv:
4
Üldpind (m²)
146.70
Ehitusaasta
2005

Korruste arv:
4
Korrus
3
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Üürile anda avatud planeeringuga valgusküllane büroopind esinduslikus hoones Mustamäel. Hoone kolmandal korrusel asuvas 121 m2 suurusel pinnal on nii avarust kui päevavalgust. Lisaboonusena kuulub äripinna juurde sama hoone esimesel korrusel asuv köetav laopind suurusega 25.7m2.

Heas korras olev äripind koosneb vastuvõtu/puhkealast, avatud planeeringuga tööruumist, kahest kabinetist ning nõupidamisteruumist.

Äripind on varustatud kööginurga ja olmeruumidega. Lisaboonusena kuulub pinna juurde ka rõdu.

Üürihinnas sisaldub neli parkimiskohta hoone taga asuvas tõkkepuuga piiratud parkimisalal. Külalistel on võimalik parkida hoone ees asuval parkimisalal.

Kadaka Selveri läheduses asuv Meistri 10 ärihoone on logistiliselt hästi ligipääsetav nii auto- kui ühistranspordiga Ehitajate tee, Paldiski maantee ja Kadaka puiestee kaudu.

Parema sisekliima tagamiseks on ruumides sundventilatsioon, lisaks on võimalik ka aknaid avada. Hoones on keskkütte baasil toimiv küttesüsteem ja fonolukusüsteem. Ligipääs ruumidele on tgatud 24/7.

Tere tulemast tutvuma!


Omadused

panipaik
sundventilatsioon
turvasüsteem
keskküte
rõdu
kivi
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Erle Salla - RE/MAX Central
Erle Salla

Erle Salla

RE/MAX Central


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Erle Salla

RE/MAX Central

Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10151

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle