Äripind - Üürile anda - Tallinn, Eesti


Ametikorter, büroo vastvalminud majast Kadriorus!

 
[Kuu]
Raua tn 28 - Kesklinn - Tallinn, Eesti
ÜÜRITUD
ID: 520021068-76
Tubade arv:
2
Üldpind (m²)
34.80
Ehitusalune pind (m²)
29.80
Ehitusaasta
2019

Korruste arv:
4
Korrus
2
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Üürile anda ametikorteriks või bürooks sobiv äripind vastvalminud Raua 28 majast Kadriorus. Sobib suurepäraselt ka esitlus- või teeninduspinnaks, miks mitte ka toredaks kodukontoriks.

Maja teisel korrusel asuv rõduga kompaktne pind koosneb avatud planeeringuga kööginurgaga ruumist, väiksemast walk-in garderoobi/panipaigaga ruumist ning olmeruumist. Kööginurk on varustatud kõige vajalikuga – kraanikauss, pliit, külmkapp, ahi ja nõudepesumasin.

Ruumide sisekujundus on teostatud heledates toonides, millele vastanduv mahe puidutoon jätab suhteliselt vabad käed ruumis mistahes toonides mööbli ja tekstiilide kasutamisel isikupärase töökeskkonna loomiseks.

Rohke aknapind annab ruumidele piisavalt avarust ja valgust ning elutoast avanev rõdu pakub lisaks mõnusale olemisele ka toredaid vaateid Raua tänavale.

Juurdepääs ruumidele on tagatud 24/7, majas on lift. Äripinna juurde kuulub üks parkimiskoht majataguses hoovis.

Hea sisekliima ruumides tagab soojustagastusega ruumipõhine sundventilatsioon ja konditsioneer. Küttesüsteem on lahendatud põrandakütte baasil. Tänu majas kasutatud ökonoomsetele tehnilistele lahendustele on ka kommunaalkulud madalad.

Üüri hinnaks on 650€/kuu, millele lisanduvad kõrvalkulud. Üürihinnale lisandub käibemaks.

Pakkumine on vahendustasuta!

Võimalus mõnusa töökeskkonna või ametikorteri loomiseks ootab sind! Tule tutvuma!


Omadused

uus ehitis
põrandaküte
sundventilatsioon
keskküte
õhukonditsioneer
parkimiskoht kinnistul
rõdu

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Soovitatav
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Erle Salla - RE/MAX Central
Erle Salla

Erle Salla

RE/MAX Central


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Erle Salla

RE/MAX Central

Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10151

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle