Äripind - Üürile anda - Tallinn, Eesti


Nähtav äripind bürooks, esinduseks, kaupluseks!

 
[Kuu]
J. Vilmsi 27 - Kesklinn - Tallinn, Eesti
BRONEERITUD
ID: 520021068-54
Tubade arv:
1
Üldpind (m²)
84

Korrus
1
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Üürile anda bürooks, kaubanduseks või esitluspinnaks sobiv 84m2 suurune äripind kiiresti arenevas Kadriorus. Pinnal on suured Vilmsi tänavale avanevad vitriinaknad ja eraldi sissepääs tänavalt, mis teeb teie äri nähtavaks ning klientidele ka palju lihtsamini leitavaks.

Avara ja funktsionaalse planeeringuga äripind koosneb ühest suurest ruumist, millest on kergseintega eraldatud nõupidamisteruum ja kööginurk. Kuulutuse piltide alt leiab ka sisekujundaja nägemuse pinna planeerimiseks toimiva 13-kohalise büroo jaoks.

Ruumis olevate kergseinte paigutust on võimalik muuta, sinna oma firmastiilis kujundus tellida või siis soovi korral ka ära võtta.

Hea sisekliima eest ruumides hoolitseb sundventilatsioon, paigaldatud on ka turvakardin ja valvesignalisatsioon. Pinnal on oma äripinna põhine ventilatsiooniagregaat.

Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud (vastavalt tegelikele kuludele) ja käibemaks.

Koht on hästi ligipääsetav igast linnaosast nii auto kui ühistranspordiga. Lähipiirkonnas on arvukalt parklaid nii endale sobiva parkimislahenduse leidmiseks kui ka klientidele. Parkimine maja ees tänaval - parkimiskellaga 15 minutit tasuta, pikem peatumisaeg Kesklinna parkimistsooni hinna alusel.

Pakkumine on vahendustasuta! Ruum on vaba ja valmis sissekolimiseks!

Olete oodatud tutvuma!

Omadused

sundventilatsioon
turvasüsteem
keskküte
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Erle Salla - RE/MAX Central
Erle Salla
Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Erle Salla

RE/MAX Central

Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10151

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle