Äripind - Müüa - Viljandi vald, Eesti


Müüa ajalooline OIU SADAM Võrtsjärve kaldal

Oiu - Viljandi vald, Eesti
Renoveeritud
ID: 520101004-72
Üldpind (m²)
79,200
Krundi suurus (m²)
79,200
Ehitusaasta
1956
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Pakkumises Viljandimaal, Võrtsjärve kaldal, ajalooline Oiu Sadama äri- ja turismikompleks.

Kauni loodusega ümbritsetud alal on mitmed renoveeritud ja uued ehitised.

Nende seas:

SADAMAHOONE-SELTSIMAJA. See on kahekordne palkmaja, ehituspindalaga 158,7m2. Ehitatud 2012.a ja asub vahetult jõe kaldal. Hoones on avar ja maitsekalt sisustatud kööginurgaga kaminasaal, saun ja sauna eesruum. Teisel korrusel on 6 numbrituba 14 voodikohaga. Maja ümbritsevad avarad terrassid. Olemas on grillimisvõimalus.

RESTORAN , ehituspindalaga 174m2, on läbinud põhjaliku renoveerimise. Esimesel korrusel on maitsekalt sisustatud ruumid pizzarestorani tarbeks. Ruumid mahutavad ca 60 inimest ja suvisel ajal on võimalus lausa kuni 120 inimesel koos mõnusalt aega veeta kuna kasutada saab avarat terrassi. Teisel korrusel on mitmed hubased majutustoad ja konverentsisaal, mis on varustatud kogu vajamineva tehnikaga.

2014 aastal rajati 600m2 Oiu matkarada, betoonkaid, ujuvsillad ( ca 30 kaikohta ), vee- ja vooluühendused, slip ning muu vajalik taristu sadama toimimiseks. Kail, teenindamaks mugavalt paate, on kahe mahutiga tankla, mille kummagi mahutavus on 5m3. Kõik see on külastajate poolt soojalt vastu võetud ja on tihedas kasutuses. Boonuseks: detailplaneeringus on lubatud sadamaalale rajada kuni 90 kai kohta – see annab Sulle ideaalse võimaluse areneda.

Renoveerimis- ja laiendamistööde käigus rajati parklad, teed ja elektrialajaam.

Looduslähedast eluviisi hindavale külastajale on võimalus pakkuda ööbimist telkimisplatsil (mahutavus kuni 120 telki), matkaautode parklas või väikses suvemajas. Lisaks on olemas staapelplatsid, suvekohvik, väli wc ja dušš. Mõnuleda saab iglusaunas.

Uuel omanikul on võimalik täiustada kompleksi mitmekülgsust ja funktsionaalsust erinevate projektide näol:

* Endine JUUSTUTSEHH ja LADU-PAADIKODA, mis vajavad rekonstrueerimist ning millel on olemas SPA JA LÕÕGASTUSKESKUSE ehituseks vajaminev projekt.

* Endises MEIEREl hoones (ehitusalane pind 437m2) on rekonstrueeritud ca 120 m2 moderne ja täisautomaatne pelletikatlamaja. Hoonel vahetatud esimese korruse avatäited. Esimese korruse ruumidesse on võimalik ehitada avarad kõrgete lagedega tootmis-, kaubandus - või teenindusruumid. Teisele ja kolmandale korrusele on planeeritud majutuse pakkumiseks vajalikud numbritoad.
Soojatrassid lähevad kõikidesse hoonetesse sadamas.

KIRSS TORDIL - olemas on ehitusprojekt ja luba kahekordse UJUVMAJA ( Paadikoda ja Kalakoda) ehituseks, ehitusalaste pindaladega 150m2 ja 60m2 .

Ideaalne võimalus pidada karjaloomi, näiteks MÄGIVEISEID, rannaäärsetel ja ümberkaudsetel luhtadel.

ASUKOHT

Lõõgasta oma meeli ja luba endale parimat - soeta endale unistuste äri kauni ja maalilise looduse keskel.
Võrtsjärvega piirnev suur kinnistu pakub rohkelt võimalusi terase mõistuse ja „lahtiste kätega“ inimesele, et täiustada kogu projekti veelgi mitmekülgsemaks.
Tänu imelisele asukohale jõuab kerge vaevaga iga huviline tee Oiu Sadamani kas paadi ,auto, bussi, või rattaga.

https://youtu.be/MjMqREodyw0

Kui soovid rohkem ja täpsemat infot võta julgelt ühendust juba täna!!!

Diana Hein
Kinnisvara müügipartner
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige
+372 53 928 366
[email protected]
RE/MAX Aaba Kinnisvara OÜ

Too oma kodu RE/MAX Aaba Kinnisvarasse müüki.
Aaba Kinnisvara OÜ on pakkunud kinnisvara teenuseid aastast 2004. Alates 2017.a jaanuarist kasutab Aaba Kinnisvara maailma suurima kinnisvaravahendaja RE/MAX kaubamärki ja oskusteavet. Ettevõttes töötavad inimesed, kes on leidnud maakleritöös oma kutsumuse ja tunnevad väljakutsetest suurt rõõmu. RE/MAX Aaba Kinnisvara maaklerid juhinduvad oma tegevuses Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja heade tavade koodeksist ja Euroopa kinnisvaramaakleri teenuse standardist. Küsi oma maaklerilt ka müügieelse ruumistilistika ja professionaalse fotograafi kaasamist müügiprotsessi. RE/MAX Aaba Kinnisvara tegevuspiirkonnaks on Lõuna-Eesti: Tartu linn ja Tartumaa, Viljandi linn ja Viljandimaa, Otepää, Jõgevamaa, Põlvamaa, Võrumaa.
Võta ühendust ja leian Sinu kinnisvarale ostja!

Omadused

uus ehitis
bussi peatuse läheduses
maal
maantee läheduses
ligipääsetav ratastooliga
kamin
möbleeritud
panipaik
põrandaküte
saun
wc ja vannituba eraldi
turvasüsteem
elekter
internet
kanalisatsioon
õhukonditsioneer
tahkekütus
vesi
rõdu
kivi
puit
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Diana Hein - RE/MAX Aaba Kinnisvara
Diana Hein
Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Diana Hein

RE/MAX Aaba Kinnisvara

Kaluri 2
Tartu linn, Tartumaa, Eesti
51004

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle