Äripind - Müüa - Tartu linn, Eesti


Hubane ja õdus kaubanduspind, Tartu vanalinnas.

10 Munga - Tartu linn, Eesti
Renoveeritud
ID: 520101004-80
Tubade arv:
2
Üldpind (m²)
68

Korruste arv:
3
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Müügil olev äripind paikneb 2006 aastal juurdeehituse saanud elamu-ärihoones, mis asub Tartu miljööväärtuslikus vanalinna südames, Antoniuse õue kõrval, Jaani kiriku ja Tartu Ülikooli vahetus läheduses.

ÄRIPIND

Tegemist heas seisukorras, kasutusluba omava äripinnaga, kus regulaarselt teostatud sanitaarremont töid, mis vastavad hetkel rendilepinguga kasutava ettevõtja vajadustele.
Planeeringult 68 m2 olev pind asub renoveeritud hoone 1-sel korrusel, parempoolses maja servas ning sisaldab müügisaali, ateljeeruumi, köögi- ja puhkeruumi ning wc/dušširuumi.

Hetkel on müüdaval äripinnal kütteallikateks konditsioneeriga õhksoojuspump ja pellet-kamin-ahi. Soovi korral saaks keskkütte paigaldamisse investeerida, antud valmidus on selleks olemas kuid otseselt see vajalik pole.
Dušširuumis/ WC-s on elektriline põrandaküte, aga reaalselt tekib külmal ajal sellesse ruumi piisavalt soojust kamin-ahju kütmisel moodul-korstna kuumusest.
Ruumidesse pääseb nii tänavalt kui ka sisehoovist. Viimase kõrval sisseseatud armas terrassinurgake.
Ruumi põhiplaan võimaldab muuta ruumide otstarvet ja kasutust. Ruumid on hea loomuliku valgusega tänu suurtele pakettakendele, ruumide kõrgus 3,20 m.

MAJA

Juurdeehitamise käigus paigaldati kinnistule tsentraalse keskkütte sõlmpunkt, millega on soovi korral lihtne liituda. Käesoleval suvel vahetatakse müüdava äripinnal 2 välisust, mille eest tasub praegune ruumide omanik. Samuti korraldab müüja ostja tekkimisel äripinna elektrilahenduse sõltumatuks süsteemiks kinnitamise; eeltööd selleks on ära tehtud.
Korteriühistu on väga toimekas maksud madalad.

ÜMBRUS JA SISEHOOV

Lilleline Antoniuse Õu on Munga 10 majarahvale linna poolt vabas kasutuses, lukustatavad puidust väravad hoiavad õhtustel, öistel ja nädalalõpu aegadel hoovi privaatselt vaikse ja turvalisena. Tasuta kasutamiseks on kaks parkimiskohta, jalgrataste varjualune ning suvel on hoovis võimalus kujundada omale hubane puhkenurgake.
Müüdaval äripinnal on 15 aastat tegutsenud populaarne muusikariistade kauplus, täna toimetab seal juba kuuendat aastakäiku stiilne ja armastatud õmblussalong, mille omanikud on huvitatud omaniku vahetumise korral tegevuse jätkamisest samades ruumides. Kui äripinna ostmine on kavas teostada laenu abil, siis heade pikaajaliste rentnike olemasolu oleks abiks laenumaksete tagasimaksete tegemisel.
Imeline ja väga eriline investeering ,mille väärtus aastatega ainult kasvab.

Tule tuttvuma!

Rohkem infot:

Diana Hein
Kinnisvara müügipartner
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige
+372 53 928 366
[email protected]
RE/MAX Aaba Kinnisvara OÜ

Too oma kodu RE/MAX Aaba Kinnisvarasse müüki.
Aaba Kinnisvara OÜ on pakkunud kinnisvara teenuseid aastast 2004. Alates 2017.a jaanuarist kasutab Aaba Kinnisvara maailma suurima kinnisvaravahendaja RE/MAX kaubamärki ja oskusteavet. Ettevõttes töötavad inimesed, kes on leidnud maakleritöös oma kutsumuse ja tunnevad väljakutsetest suurt rõõmu. RE/MAX Aaba Kinnisvara maaklerid juhinduvad oma tegevuses Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja heade tavade koodeksist ja Euroopa kinnisvaramaakleri teenuse standardist. Küsi oma maaklerilt ka müügieelse ruumistilistika ja professionaalse fotograafi kaasamist müügiprotsessi. RE/MAX Aaba Kinnisvara tegevuspiirkonnaks on Lõuna-Eesti: Tartu linn ja Tartumaa, Viljandi linn ja Viljandimaa, Otepää, Jõgevamaa, Põlvamaa, Võrumaa.
Võta ühendust ja leian Sinu kinnisvarale ostja!

Omadused

vana hoone
kesklinn
privaaatne
vanalinn
ligipääsetav ratastooliga
kamin
panipaik
sundventilatsioon
uus viimistlus
boiler
elekter
internet
kanalisatsioon
õhukonditsioneer
vesi
aed
parkimiskoht kinnistul
tsentraalne kanalisatsioon
kivi
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Diana Hein - RE/MAX Aaba Kinnisvara
Diana Hein
Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Diana Hein

RE/MAX Aaba Kinnisvara

Kaluri 2
Tartu linn, Tartumaa, Eesti
51004

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle