Arenduskinnistu - Müüa - Viimsi vald, Eesti


DETAILPLANEERINGUGA MAAÜKSUS

Sepalaane - Leppneeme - Viimsi vald, Eesti
ID: 520021091-7
Krundi suurus (m²)
24,507
Maa tüüp
Muu
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Müüa detailplaneeringuga maatükk hea asukohaga Leppneeme tee ääres. Maatükk jääb merest ca 170 m ja Leppneeme sadamast ca 300 m kaugusele. Tegemist on hoonestamata ja kõrghaljastatud maaüksusega.

Ehitusõigus on antud kuue üksikelamu ja abihoone püstitamiseks. Hoonete lubatavad katusekalded on vahemikus 20-40 kraadi, max elamu harja kõrgus on 8,5 m maapinna keskmisest kõrgusmärgist ja abihoonel 5 m. Ehitusalune pind on kuni 300 m2. Kruntide suurused on vahemikus 1516 m2 – 1765 m2.
Tee ääres on tsentraalsed tehnovõrgud. Kommunikatsioonid ja siseteed maaüksuse piires välja ehitamata.

Viimsi keskus jääb ca 6 km kaugusele. Tallinna linnaga on hea ühendus, autoteed on väga heas seisukorras.
Paarisaja meetri raadiuses on bussipeatus, Leppneeme lasteaed, jalutuskäigu kaugusel on meri ja sadam (praami püsiühendus Prangli saare ja Leppneemega).

Oleme avatud kõikidele pakkumistele ja koostööle.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks, kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Piret Müürisepp - RE/MAX Central
Piret Müürisepp

Piret Müürisepp

RE/MAX Central


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Piret Müürisepp

RE/MAX Central

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle