Fortuuna 1
Tartu linn, Tartumaa, एस्टोनिया
50603
Broker/Owner - Eneken Tikk - RE/MAX Aaba Kinnisvara

Eneken Tikk

RE/MAX Aaba Kinnisvara

Office of RE/MAX Aaba Kinnisvara - Tartu linn Fortuuna 1
Tartu linn, Tartumaa, एस्टोनिया
50603

+372 5373 2891 Show...

Send us a message 

नाम:
*
प्रथम नाम
फ़ोन
ई-मेल पता
टिप्पणियाँ
 

Office of RE/MAX Aaba Kinnisvara - Tartu linn Fortuuna 1
Tartu linn, Tartumaa, एस्टोनिया
50603
Fortuuna 1
Tartu linn, Tartumaa, एस्टोनिया
50603

Eneken Tikk

Pikaaegsete kogemustega kohusetundlik maakler.

Eneken Tikk on RE/MAX Aaba Kinnisvara omanik, tegevjuht ja maakler. Omaniku ja juhina vastutab Eneken Tikk nii ettevõtte üldise arengu kui ka majandustegevuse eest. 2002. aastast alates kinnisvara maaklerina töötades leiab Eneken Tikk, et maakleritöö on väga põnev. Pikaajaline kogemus maakleritöös on Enekeni pannud nautima just keerukamate kinnisvaraobjektidega tegelemist. Hilisem kliendi rahulolu annab kõigile osapooltele positiivse laengu ja paneb silma särama. Kliendid usaldavad Enekeni kui pikaaegse maakleri kogemusi ja nõuandeid. Üldiselt võib öelda, et kes Enekeni klient on korra juba olnud, pöördub tema juurde tagasi ka järgmise kinnisvaratehingu korral. Eneken Tikk vahendatavad korterid ja majad paiknevad enamasti Tartu linnas ning maakonnas.


Reino: „Mulle meeldis, et maakler ei võtnud objekti passiivselt oma portfelli, et seda täiendada vaid tegutses pidevalt müüja huvides (hoidis kursis toimuvaga, tegi perioodiliselt reklaame, jagas soovitusi jne). Koguaeg oli tunda professionaalset tegevust
Maris: „Olen Enekeni vahendusel teinud mitu kinnisvaratehingut. Eneken Tikk on väga professionaalne ja usaldusväärne kinnisvaramaakler ning ta peab oma kokkulepetest alati kinni. Enekenil on hea kuulamisoskus ning inimesena on ta väga meeldiv.
Keili: „Ostsime Enekeni vahendusel maja ja müüsime korteri. Eneken Tikk on väga abivalmis kinnisvaramaakler ning koostöö oli meil super hea. Eneken Tikk lähenemine on personaalne ja professionaalne ning ta on ka väga tore inimene."

बोली जाने वाली भाषाएँ

अंग्रेज़ी
एस्टोनियन
रूसी