Paldiski mnt 5
Tallinn, Harjumaa, Эстония
10137
Eesti RE/MAX english,estonian Anneli Sepp Liitusin RE/MAXiga, maailma suurima kinnisvaraettevõttega, et pakkuda klientidele professionaalset teenust kinnisvara müügi, ostu ja üürimise valdkonnas. Minu eesmärgiks on olla kliendile usaldusväärne partner kõikides kinnisvaratehingutes. Minu töös on täpsus ja korrektsus prioriteediks ning oluline on tagada kliendi heaolu. Olles teadlik kinnisvaratehingute keerukusest, olen valmis aitama nii juriidiliste kui ka finantsküsimuste korral. Koostöö erinevate osapooltega on minu jaoks võtmeks kiirete tehingute saavutamisel. Ma kasutan oma laialdast võrgustikku ja kontakte, et leida klientidele sobivaid võimalusi kinnisvara müümiseks, ostmiseks või üürimiseks. Kui soovid osta, müüa või üürida kinnisvara, võta minuga kohe ühendust!
Olen valmis Sind aitama ja pakkuma Sulle parimat teenust!
EUR
Anneli Sepp - RE/MAX Central

Anneli Sepp

Office of RE/MAX Central - Tallinn EUR Paldiski mnt 5
Tallinn, Harjumaa, Эстония
10137
Eesti RE/MAX RE/MAX Central Tallinn RE/MAX Central

+372 5559 6761 Отправить сообщение...
+372 677 7330 Отправить сообщение...

Отправьте мне сообщение 

Имя:
*
Имя
Телефон
Адрес эл. почты
Комментарии
 

Office of RE/MAX Central - Tallinn Paldiski mnt 5
Tallinn, Harjumaa, Эстония
10137
Eesti RE/MAX RE/MAX Central Tallinn RE/MAX Central
Paldiski mnt 5
Tallinn, Harjumaa, Эстония
10137

Anneli Sepp

Usaldusväärne ja professionaalne partner kinnisvaratehingutes - võta minuga ühendust, et saada parimat teenust ja kiireid tulemusi!

Liitusin RE/MAXiga, maailma suurima kinnisvaraettevõttega, et pakkuda klientidele professionaalset teenust kinnisvara müügi, ostu ja üürimise valdkonnas. Minu eesmärgiks on olla kliendile usaldusväärne partner kõikides kinnisvaratehingutes. Minu töös on täpsus ja korrektsus prioriteediks ning oluline on tagada kliendi heaolu. Olles teadlik kinnisvaratehingute keerukusest, olen valmis aitama nii juriidiliste kui ka finantsküsimuste korral. Koostöö erinevate osapooltega on minu jaoks võtmeks kiirete tehingute saavutamisel. Ma kasutan oma laialdast võrgustikku ja kontakte, et leida klientidele sobivaid võimalusi kinnisvara müümiseks, ostmiseks või üürimiseks. Kui soovid osta, müüa või üürida kinnisvara, võta minuga kohe ühendust!
Olen valmis Sind aitama ja pakkuma Sulle parimat teenust!

Языки

Английский
Estonian