Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Estonija
10151
Kirsi Paadik - RE/MAX Central

Kirsi Paadik

RE/MAX Central

Office of RE/MAX Central - Tallinn Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Estonija
10151

+372 677 7330 Prikaži...
+372 518 6161 Prikaži...

Pošljite nam sporočilo 

Ime in priimek
*
Ime
Telefon
E-mail naslov
Komentar
 

Office of RE/MAX Central - Tallinn Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Estonija
10151
Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Estonija
10151

Kirsi Paadik

Olen täpne, korrektne, hea suhtleja ning mis peamine – tunnen ja armastan oma tööd!

Olen kinnisvaramaaklerina tegutsenud aastast 2004, läbides siis ka põhjaliku Haabersti Maja Kinnisvarakooli ning 2019.a. liitusin RE/MAX Central frantsiisiga Tallinnas.

Minu eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset teenust kinnisvara müügi, ostu ja üüri valdkonnas. Soovin rakendada oma aastate jooksul omandatud kogemusi ning seeläbi pakkuda professionaalset teenust.

RE/MAX Central August 2020 top 3 - 3. koht
RE/MAX Estonia August 2020 top 10 - 10. koht
RE/MAX Estonia Juuli 2020 top 10 - 8. koht
RE/MAX Central Mai 2020 top 3 - 3. koht
RE/MAX Central Aprill 2020 top 3 - 2. koht

Kliendid soovitavad:

Sigrid:
Koostöö Kirsiga oli ääretult professionaalne ja väga meeldiv ning soe ja vahetu. Tehing toimus imekiirelt ning igas olukorras jäi Kirsi alati väga rahulikuks ning sisendas ka oma klientidele kindlust ja rahu. Loodame ka edaspidisele koostööle Kirsiga ning soovitame soojalt teda ka teistele, kel plaanis kinnisvaratehingud.

Paula:
Kirsi on siiras ja soe inimene, kelle jaoks on oluline just kliendi soov. Profesionaalne asjaajamine, personaalne lähenemine, kiire info vahetus ja soovitud tulemus ongi käes.
Maakler, kes on hingega asja juures ja on toetav ka veidi keerulistemas oludes.
Siiralt ja ausalt ütlen, et Kirsi on just õige inimene abistajaks, et täita unistus soetamaks omale uus kodu – müüd Sa siis oma veidi väikseks jäänud korterit, et edasi liikuda või soovid hoopis osta kohta, kus leida oma KODUTUNNE.
Aitäh, et tänu Sinule on saanud teoks minu unistus oma kodust 🙂

Evelyn:
Aeg on tihti kvaliteedimärk. Minu koostöö Kirsiga on kestnud ligi 15 pikka aastat erinevates vormides, seoses lühiajalise üüriteenuse-alase koostöö tõttu mõned aastad ka igapäevaselt. Kirsi on täpne, aus, professionaalne, paindlik, põhjalik, abivalmis, pühendunud, probleemide ilmnemisel operatiivne ja lahenduse leidmisele orienteeritud...võiksin jätkata, kuid kõige olulisem minu jaoks on Kirsi puhul see, et ta on eelkõige erakordselt soe, arvestav ja armas inimesena, hoolivus ja huumorimeel tal täiega omal kohal!

Kui Sul, Sinu Sõbral, Sugulasel, Tuttaval on soov saada kinnisvaraalast konsultatsiooni, anda müüki või üürile kinnisvara, siis võtke kindlasti ühendust! Samuti on oodatud kinnisvara ostusoovid, tegeleme aktiivselt ostuklientidega!
Koostöö teiste maakleritega, pankade ning hindajatega - kõik parima ning kiirema tulemuse saavutamise nimel!
Kinnisvara müügieelne hinnastamine on Teile tasuta! Võtke julgesti ühendust lisaküsimuste korral!

Pogovorni jezik

Angleščina
Estonian
Ruščina