Äripind - Üürile anda - Tartu linn, Eesti


Üüriruumid 2020.a valmivas esinduslikus ärihoone!

 
[Kuu]
Võru 148 - Tartu linn, Eesti
BRONEERITUD
Uus ehitis
ID: 520101001-55
Üldpind (m²)
1,886
Ehitusaasta
2019

Korruste arv:
2
Korrus
2
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
2020 aasta alguses valmib hea asukohaga kaasaegne ärihoone, kuhu on võimalik üürida büroo-, kaubandus-, teenindus ja laopindu.

Kõrge soojapidavusega B-energiaklassi hoonesse on planeeritud gaasiküte (võimalik nii radiaatori kui põrandaküte) ja soojatagastusega ventilatsioonisüsteem.

Siseviimistlus vastab baasviimistluse paketile (keskmiste hindadega plaat ja
põrandakatted, seinad ja laed värvitud, osaliselt ripplaed, LED valgustus).


Kinnistule on planeeritud 20 parkimiskohta.

Küsige plaane ja lisainfot!

Omadused

uus ehitis
kesklinn
sundventilatsioon
gaasiküte
internet
parkimiskoht kinnistul

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Soovitatav
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Maakler/omanik - Eneken Tikk - RE/MAX Aaba Kinnisvara

Saada sõnum

 
Eneken Tikk

RE/MAX Aaba Kinnisvara

Kaluri 2
Tartu linn, Tartumaa, Eesti
51004

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle