Äripind - Üürile anda - Tallinn, Eesti


Esinduslik büroo Mustamäe äripiirkonnas!

 
[Kuu]
Karjavälja 10 - Mustamäe - Tallinn, Eesti
Turul uus
ID: 520021068-58
Tubade arv:
4
Üldpind (m²)
186.20

Korruste arv:
4
Korrus
3
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Üürile anda kvaliteetne büroo esinduslikus hoones Mustamäe äripiirkonnas, Mustika keskuse kõrval.
Pind on väga heas seisukorras, praktilise ruumilahenduse, kõrgete lagede ja rohke aknapinnaga. Koosneb avarast vastuvõtu/puhkealast, avatud planeeringuga kahest tööruumist, kabinetist ning nõupidamisteruumist.

Olemas on ka serveri/laoruum, garderoob, kööginurk ning olmeruumid. Köök on varustatud nii külmkapi kui nõudepesumasinaga.

Büroo aknad avanevad lääne- ja põhja suunas, mis teeb pinna eriti sobilikuks ettevõtetele, kelle põhitöö toimub arvutikuvari taga.

Parema sisekliima tagamiseks on ruumides sundventilatsioon ja jahutussüsteem, lisaks on võimalik ka aknaid avada. Hoones on keskkütte baasil toimiv küttesüsteem, fonolukusüsteem, videovalve ja lift. Ligipääs ruumidele on tagatud 24/7.

Üürihinnas sisaldub kaks parkimiskohta hoone ees asuvas tõkkepuuga piiratud parkimisalal. Külalistel on võimalik tasuta parkida hoone kõrval asuvatel kliendikohtadel, töötajate jaoks leidub lähipiirkonnast nii tasuta kui ka mõistliku tasu eest erinevaid parkimisvõimalusi.

Koht on hästi ligipääsetav nii auto kui ka ühistranspordiga Mustamäe tee ja Tammsaare tee kaudu. Lähim ühistranspordipeatus asub 400 meetri kaugusel. Lähedusest leidub nii söögikohti kui ka enamik ettevõtte igapäevategevuseks vajalikest toodetest ja teenustest. Vaid 200 meetri kaugusele jääb Mustika Keskus.

Üüri hinnaks on 9€/m2, millele lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Pakkumine on vahendustasuta!

Oled oodatud tutvuma!

Omadused

sundventilatsioon
turvasüsteem
internet
keskküte
parkimiskoht kinnistul
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Erle Salla - RE/MAX Central
Erle Salla

Erle Salla

RE/MAX Central


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Erle Salla

RE/MAX Central

Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10151

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle