Äripind - Üürile anda - Tallinn, Eesti


Tasuta parkimisega soodne büroo!

 
[Kuu]
Laki 19 - Mustamäe - Tallinn, Eesti
ÜÜRITUD
ID: 520021068-57
Tubade arv:
3
Üldpind (m²)
108

Korruste arv:
4
Korrus
2
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Üürile anda väga hea asukohaga soodne büroo Mustamäe äripiirkonnas, Tammsaare tee ja Laki tänava ristmiku lähedal.

Praktilise ruumilahendusega pind koosneb ühest suurest avatud planeeringuga tööruumist, kahest kabinetist, lao/serveriruumist ning köögist või muuks otstarbeks kohaldatavast ruumist, kus on olemas ka veeühendus. Olemas on ka korralik garderoob ning olmeruumid. Soovi korral jääb sisse ka fotodel nähtav mööbel.

Büroo aknad avanevad kahte suunda ning tagavad ruumidesse piisava päevavalguse ning vaate Laki tänavale.

Parema sisekliima tagamiseks on ruumides sundventilatsioon, lisaks on võimalik ka aknaid avada. Ruumides on elektriküte, mis võimaldab ka kõrvalkulud enda kontrolli all hoida.

Hoones on Telia signaal, fonolukusüsteem ning büroos signalisatsiooni valmidus. Ligipääs ruumidele on tagatud 24/7. Kokkuleppeliselt on võimalus maja esiküljele Laki tänavale paigaldada ka ettevõtte logo. Parkimine tasuta.

Koht on hästi ligipääsetav nii auto kui ka ühistranspordiga Mustamäe tee ja Tammsaare tee kaudu. Lähim ühistranspordipeatus asub 300 m kaugusel. Lähedusest leidub nii söögikohti kui ka enamik ettevõtte igapäevaseks tegevuseks vajalikest toodetest ja teenustest. Vaid 5 minuti jalutuskäigu kaugusele jääb Mustika keskus.

Üüri hinnaks on 5€/m2, millele lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Pakkumine on vahendustasuta!

Oled oodatud tutvuma!


Omadused

sundventilatsioon
turvasüsteem
elektriküte
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Erle Salla - RE/MAX Central
Erle Salla
Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Erle Salla

RE/MAX Central

Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10151

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle