Äripind - Müüa - Tartu linn, Eesti


Erineva suurusega ruumid uues kaasaegses ärihoones

148 Võru - Tartu linn, Eesti
ID: 520101001-44
Üldpind (m²)
1,507
Ehitusaasta
2019

Korruste arv:
2
Korrus
1
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
2019 aasta sügisel valmib hea asukohaga kaasaegne ärihoone, kuhu on võimalik osta büroo-, kaubandus-, teenindus ja laopindu.

Ostjal on võimalik veel valida endale sobiva suuruse, ruumilahenduse ja viimistlusega ruume.

Kõrge soojapidavusega B-energiaklassi hoonesse on planeeritud gaasiküte (võimalik nii radiaatori kui põrandaküte) ja soojatagastusega ventilatsioonisüsteem.

Kinnistule on planeeritud 20 parkimiskohta. Parkimiskoha hind 4000 eurot.
10 parkimiskohta jääb tasuta ühisesse kasutusse.

Hindadele lisandub käibemaks.

Küsige plaane ja lisainfot!

http://voru148.ee/

Omadused

uus ehitis
gaasiküte
parkimiskoht kinnistul

Energiamärgis

Soovitatav
Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Maakler/omanik - Eneken Tikk - RE/MAX Aaba Kinnisvara
Eneken Tikk
Näita...

Saada sõnum

 
Eneken Tikk

RE/MAX Aaba Kinnisvara

Kaluri 2
Tartu linn, Tartumaa, Eesti
51004

Lemmikud


Hiljuti vaadatud