Maison de Campagne - Vente - Mustjala vald, Eesti


MUSTJALA TUULIK SAAREMAAL OOTAB UUT OMANIKKU

1 Pölde - Mustjala - Mustjala vald, Eesti
ID: 520121011-2
Nombre de pièces
4
Nombre de chambres
3
Nombre salles de bain
1
82
Surface terrain (m²)
3,422

Nombre d'étages
4
Nombre de WC
2
Destination du terrain
Zone commerciale
Estonian
Disclaimer:
Les traductions de description des biens sont effectuées par Google Traduction. L'exactitude des traductions n'est pas garantie. La traduction peut ne pas correspondre à la description en langue originale.
VÄÄRTUSED
Renoveeritud tuulik ja abihoone
Elamispind 82,5 m²
Uus saun
Aed
Terrass
Panipaik
Köögimööbel
Kaminad
Õhksoojuspump
Looduslikud materjalid
Sepistatud lühtrid jt detailid
Sobilik äritegevuseks

TUULIK
Sellist pakkumist ei tule sageli ette. Kes on unistanud päris oma tuulikust ja täiesti unikaalsest elamisest või äriideest siis see pakkumin on Sulle .

Tegemist on Saaremaal Mustjalas asuva Hollandi tüüpi tuulikuga, mis on
maamärgina tuttav paljudele. Tuulik on suurepärases korras,
renoveeritud. Väljast valge ja krohvitud, seest stiilne ja omanäoline. Naturaalsed materjalid
sisekujunduses – puit ja paekivi. Veskis on neli korrust, millest alumisel on köök ja wc. Ülemised korrused on mõeldud eluruumideks, endine abihoone on samuti kujundatud elamiseks – alumisel korrusel on avar ja stiilne elutuba, wc , ülemisel korrusel magamistuba. Kahe hoone ühenduskohas on saun, duširuum ja sauna eesruum. Vesi ja kanalisatsioon on tsentraalsed, soe vesi boilerist, kütmiseks õhksoojuspump , väike kamin elutoas ja suurem dekoreeritud kamin sauna eesruumis.
Tuulik on sobilik igale unistusele - kellele aastaringseks elamiseks,
kellele suvekoduks ja kes soovib, siis miks mitte ka hoopis äritegevuseks,
sest tähelpanu ja huvilisi tõmbab see koht kindlasti.Nagu piltidelt näha, on tuuleveski ja uhke paekivist kõrvalhoone kokku ehitatud. Hoonetel on uued katused ja aknad. Olemas on kõik vajalikud eluruumid nagu ühes korralikus majas olema peavad, lihtsalt siin on kõik hoopis erilisem ja põnevam tänu omanäolisele arhitektuurile ja kõrvalhoone paekivist seintele, kaldus laele ja võimsatele laetaladele. Hubast ning sooja puitu ja kaunist paekivi paistab igas ruumis, samuti ka omanäolisi sepistatud detaile, mis sobivad siia kui valatult – valgustid, käepidemed, nagid jm. Kõik need detailid on maitsekalt välja toodud elamise erinevates
ruumides, et siduda veski ja kõrvalhoone erinevad osad ühtseks tervikuks. Mõnus lisa on ka ümber tuuliku paiknev terrass. Siin saab mõnusalt avarusse vaadata, silmi puhata ning kohvi, päikest või muud sööki-jooki värskes õhus nautida. Igal juhul on siin väga kena istuda nii hommikusel ajal kui hilisõhtutel.Kompleksi juurde kuulub ka aed, mis on ühelt küljelt ka Saaremaale omase kauni kiviaiaga piiratud.

PIIRKOND
Ümbruses on teised eramajad, rohelus ja meri (Küdema laht). Kuressaarde on umbes 30 km ja Kuivastu sadamasse 96 km. Mustjala ehk Alevi on Saaremaal asuv küla. Mustjalas asuvad Mustjala põhikool, Mustjala raamatukogu, Mustjala rahvamaja, Mustjala Anna kirik ja Mustjala Prohvet Eeliase kirik.

SAAREMAA
Eesti suurim saar on igal juhul sõltuvust tekitav. Kes kord on Saaremaad külastanud teab juba, et siia võib oma südame jätta. Suviste puhkuste ja väljasõitude jaoks on parim, kui on võimalus peatuda pikemalt ning veeta aega päris enda kodus või suvekodus, kuhu on võimalik soovikorral ka kutsuda sõpru ja sugulasi suvitama. Talvel on jällegi mõnus lõõgastuda ka siinsetes spaades ja nautida rahu, vaikust ja looduse ilu. Ja kahtlemata on imeilus ja mõnus saarel aega veeta absoluutselt igal aastaajal! Ning Saaremaal on eluks kõik vajalik olemas, mis teeb Saaremaast ka populaarse elupaiga aastaringsete elanike jaoks.Saaremaal on palju kaunist loodust, mida võibki avastama jääda. Loodushuvilstele on erinevad õpperajad, lisaks looduskaitsealad sadade tuhandete rändlindudega ja metsikute orhideedega Vilsandi rahvuspark. Kindlasti teavad kõik kuulsat Kaali kraatrit. Euroopa esimese teaduslikult tõestatud meteoriidikraatri külastamine ja jalutamine Panga pangal ning päevitamine Järve ranna luidetel kuuluvad kindlasti Saaremaa looduse nautimise juurde. Seiklejatel on läbi aasta võimalik külastada väikesaari – Vilsandi, Abruka, Ruhnu ja
Viirelaid. Kultuurihuvilistele pakuvad põnevust Saaremaal keskaegsed kivikirikud, Maasi ordulinnuse varemed, Sõrve tuletorn ja militaarrajatised, Mihkli talumuuseum ja Kuressaare vanalinn ja Archebald – Keskaja Elamuskeskus Kuressaare kesklinnas. Kuressaare piiskopilinnus on omataoliste hulgas kõige terviklikumalt säilinud ehitis Baltikumis. Angla kõrgendikul seisavad piirkonna tuntuimad tuulikud, kus saad omandada käsitööoskusi. Kuressaare ise on aga üks Eesti pikima traditsiooniga kuurortlinn ning tõenäoliselt koguni kõige spaatihedam linn maailmas. Nii nagu Pärnus on ka siin tohutult palju mõnusaid spaasid. Sobiva pakkumise leiavad nii ravispaa teenuste vajajad kui ka kogu perega spaapuhkust nautivad külastajad. Peale spaaprotseduure on hea jalutada Kuressaare armsas vanalinnas ning nautida arhitektuuri, külastada turgu, kohvikuid ja teisi söögikohti ning galeriisid. Suurematest sündmustest on valikus Kuressaare Tänavafestival, Saaremaa Ooperipäevad, Merepäevad, Muhu tulevikumuusikafestival “Juu Jääb”, elamusfestival “I Land Sound”, Saaremaa Rally ning hooaega lõpetav Saaremaa Toidufestival koos tänavapiknikuga.

Huvi ja lisaküsimuste korral võta kindlasti ühendust, lähme vaatama!

Pièces

Dimensions

Surface de la pièce

Resting room

La présente annonce immobilière a été rédigée sous la responsabilité éditoriale de l'agent commercial en charge de ce bien.
Agent en charge
Margit Lepp - RE/MAX Soul
Margit Lepp
Montrer...

Programmons une visite

 
Margit Lepp

RE/MAX Soul

Suur-Jõe 63
Pärnu, Pärnumaa, Estonie
80042

Favoris

Partager et comparer


Derniers biens affichés

Partager et comparer