Korter - Müüa - Tallinn, Eesti


Erinevate võimalustega korter Kesklinnas!

Tartu mnt 71 - Kesklinn - Tallinn, Eesti
ID: 520081011-39
Kõik ruumid:
5
Vannitubade arv
2
Üldpind (m2)
95

Korrus
4
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Huvitavate värvilahendustega ja avara planeeringuga korter eestiaegses kivimajas.

Korter paikneb kahel tasapinnal, lisaks on võimalus luua kaks täiesti eraldi korterit. Sissepääsud on olemas nii neljandalt kui viiendalt korruselt. Kellel huvi jagada antud korter kaheks, siis ei ole takistuseks köögi ja sanitaarruumi planeerimine. Kahe sissepääsu ja kahe vannitoa olemasolu võimaldab ülemisele pinnale köögileti lisamisega tekitada kaks eraldi kasutatavat väiksemat korterit.

Ruumide paiknemine korteris:

Sisenedes neljandalt korruselt korterisse on esik, otse ees köök, liikudes paremale jääb elutuba. Läbi elutoa pääseb tuppa, mida kasutatakse hetkel töötoana, sealt on pääs ka suurde walk-in garderoobi.

Disaintrepist minnes korteri teisele korrusele (ehk siis maja viiendale korrusele) on tuba, mida pererahvas kasutab magamistoana, edasi tuleb kaminatuba ja kontorituba, mis ideaalis saab kasutada ka privaatsema magamistoana. Samuti on olemas sellel korrusel mahukas garderoobikapp, vannituba ja esik.

Köök on kvaliteetne Itaalia mööblitootiate toodang, mille edasimüüaks Eestis on sisustusstuudio Poodium. Köögitasapind on kauakestev ja kulumiskindel graniit.
Elutoa ja praegu töötoana kasutuses olevate ruumide seinad on kaetud kotiriidega ja see omakorda värvitud üle. Elutoa laes on püssiplaadid.

Antud korter on lõunapoolne,väga valgusküllane. Korteri esimesel korrusel tagavad valguse suured aknapinnad ja teisel korrusel katuseaknad ja väiksemõõtmelised küljeaknad.

Parkimine on suletud territooriumil maja taga, lisaks keldriboks.

Tartu mnt 71 maja on renoveeritud 2004 aastal, vahetatud katus, soojustatud fassaad, samuti vahetatud vee- ja kanalisatsioonitorustik, elektrijuhtmed, küttesüsteem.
Korteris on lokaalne gaasiküte, mis tagab madalad kõrvalkulud.
Majas tegutseb korteriühistu, ühistul laene ei ole. Ühistule toodab kasumit I korruse rendipind, mistõttu remondifondi ei korjata.

Võta ühendust
Laura Barbo
+372 51 80 145
laura@remax.ee
Kogu informatsioon, mis on nimekirjades esile toodud, peetakse Esindaja/Maakleri poolt usaldusväärseks, kuid ei ole garanteeritud ning ei tohi olla iseseisvalt kinnitatud. Igasugune garantii puudub.
MAAKLER
Laura Barbo - RE/MAX Capital

Saada sõnum


RE/MAX Capital

A.H.Tammsaare tee 47
Tallinn, Harjumaa, Eesti
11413

Lemmikud


Hiljuti vaadatud