Korter - Müüa - Tallinn, Eesti


Vaikne asukoht,vaated rohelusse.

Regati - 10 - Pirita - Tallinn, Eesti
ID: 520021071-32
Kõik ruumid:
4
Magamistubade arv:
3
Vannitubade arv
1
Üldpind (m2)
955
Ehitusaasta
2007
Parkimiskohad
1

Korruste arv:
3
Korrus
2
Tualettruumide arv:
1
Maa sihtotstarve
Elamumaa
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Müüme avara planeeringuga 4-toalist korterit Pirital.

PLANEERING ja SISEVIIMISTLUS
Valgusküllane korter on oma planeeringult läbi kahe korruse. Sissepääs korterisse on kolmandalt korruselt kuhu jääb magamistuba ja fuajee. Teisel korrusel paiknevad elutuba/köök, 2 magamistuba, garderoob, vannituba ja rõdu.
Siseviimistlus on teostatud korrektselt. Korteri sisekujundus on heledates ja mahedates toonides.
Müügihinnas sisaldub köögimööbel koos vajamineva köögitehnikaga. Samuti jäävad korterisse garderoobikapid, aknakatted ja valgustid.

TEHNILINE OSA JA KULUD
Kortermajal on gaasiküte, korteris vesipõrandaküte. Sisekliima tagab soojustagastusega sundventilatsioon. Madalad kommunaalkulud, orienteeruv suurus suvel 100 eurot, talvel 125 eurot.

PARKIMINE JA PANIPAIK
Korteri juurde kuulub panipaik. Tasuta parkimine aiaga piiratud hoovis.

ASUKOHT
Roheline ja vaikne asukoht, eemal tiheda liiklusega teedest. Lähedal Pirita rannapromenaad, toidupoed ja ühistransport

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
!All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.!
MAAKLER
Maakler/omanik - Aivar Vilbo - RE/MAX Central

+372 5036651
Näita...
+372 677 7330
Näita...

Saada sõnum

 

RE/MAX Central

Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10151

Lemmikud


Hiljuti vaadatud


)