Eramu - Müüa - Rae vald, Eesti


Armastusega ehitatud maja Rae vallas.

Mõisamäe tee - Rae vald, Eesti
MÜÜDUD
ID: 520061020-13
Kõik ruumid:
4
Üldpind (m2)
247.80
Ehitusaasta
1937
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Maja on ehitatud südamega ja iseenda jaoks, ehitusel on kasutatud ainult kvaliteetseid ehitusmaterjale. Renoveerimise aasta: 2005-2017.

Maja omab ajaloolist tausta, on ehitatud viinavabriku külge, mis suleti 1927. aastal. Maja eluruumide osa on puidust, garaazi ja viinavabriku osa maakividest. Majas olevad puitosad on valmistanud puusepp ning on töödeldud Rubio Monocoat puiduõlidega, mis on looduslikud ning kaitsevad puitu mädanike ja kahjurite eest. Paljud detailid ja mööbliesemed on restaureeritud ja taaskasutatud (uksed, aknalauad, laematerjalid, mööbliesemed).

Vahelagi on soojustatud. Teise korruse põrandale on paigaldatud aluslaagistik. Teisel korrusel kasutatud tselluvill on antiallergiline ja mürasummutav.

Katus on vahetatud 5 aastat tagasi. Katuse konstruktsioon: originaal sarikate peale on pandud uued sarikad (et vanad seest poolt näha jääksid). Sarikate peal on aurutõke, OSB plaat, roovitus ja 3x õlitatud kimmkatus. Iga lipp on käsitsi ümaraks freesitud.

Maja on väga hästi soojustatud (seina paksus on 35 cm, millest moodustab 15 cm palk, 5cm kivivill, 5cm plank, 5cm kivivill, tuuletõkkepapp ja voodrilaud).

PLANEERING:

Esimene korrus:
Köök-elutuba 33 m²
magamistuba 10,73 m²
lastetuba 14,88 m²
kontor 5,15 m²
dušširuum 3,3 m²
saun 4,06 m²
koridor, mille osaks on tualettruum 6,43 m²

garaaž 34 m²
panipaik 68 m²+27 m²
grillinurk 36 m² - välja ehitamata, olemas maakivi müürid.

Teine korrus 100 m² - välja ehitamata.

Hoov:

Tegemist on väga suure ja avara hooviga, mis on kujundatud südamega. Hoovis on väga kaunis haljastus ning hoovi piirab korralik puitaed.
Aias on tegevust nii suurtele kui väikestele. Hoovis on mõnus grillimiskoht, lastele lastemaja ning eraldi aiaga piiritletud aiamaa.

ASUKOHAST:
Aruvalla küla on Rae valla lõunapoolsem küla, mis asub Tallinn - Tartu maantee 26. kilomeetril.Küla idaküljel voolab 19,3 km pikkune Leivajõgi, mis saab alguse küla lõunaservast. Küla lääne servas voolab Pirita jõgi.

Vaida alevik asub u 5 km kaugusel, kus on olemas lasteaed, põhikool, keskus ( toidupood, apteek, jne).

Bussiühendus Vaidasse ja Tallinnasse on väga hea. Bussipeatus asub paarisaja meetri kaugusel majast.

Olete oodatud majaga tutvuma!
!All information provided by the listing agent/broker is deemed reliable but is not guaranteed and should be independently verified. No warranties or representations are made of any kind.!
MAAKLER
Renate Männamäe - RE/MAX Plus

+372 56461343
Näita...
+372 58228939; 56979920
Näita...

Saada sõnum


RE/MAX Plus

Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114

Lemmikud


Hiljuti vaadatud